To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na znakomity koncert w Mościckim Centrum Kultury wstęp jest wolny    -   19/4/2010
Jazzpospolita w MCK
4 muzyków, 6 instrumentów, niezliczone źródła inspiracji i jeden efekt, w postaci żywiołowego kwartetu grającego muzykę z nienazwanej szuflady. Nu-jazz? Post-Rock? Drum’n’jazz ? Poszukiwanie etykiety jest bezcelowe, bo JAZZPOSPOLITA bezkompromisowo kieruje się w nieznane, łącząc i deformując to, co absorbuje jej członków. Tarnowscy melomani kolejny raz będą mogli zanurzyć się na żywo w tych niepospolitych klimatach muzycznych. A to, dzięki temu, że jednym z członków JAZZPOSPOLITEJ jest wielce utalentowany, rodowity tarnowianin - Michał Przerwa Tetmajer.

Ogloszenie
>

Azymutem Jazzpospolitej jest eklektyzm. Choć taki kurs wydaje się całkowicie niekomercyjny, zespół w swoim debiutanckim roku 2009 odniósł duży sukces na polskiej scenie alternatywnej. JAZZPOSPOLITA zagrała 20 koncertów, wydała EP-kę gorąco przyjętą przez liczne grono fanów i recenzentów, którzy porównywali ją do dokonań The Cinematic Orchestra, Jaga Jazzist czy Tortoise. Zespół został wyróżniony m.in. przez portale Porcys (2009 Top 40), Polisz Mnie (Najlepsza Płyta 2010), Uchem w Nutę (2009 Top 10). Obecnie zespół przygotowuje się wydania debiutanckiej płyty.
Szczególnie polecić należy koncerty JAZZPOSPOLITA, na których muzyka staje się jeszcze ciekawsza, a kompozycje często odbiegają od swoich studyjnych wersji. JAZZPOSPOLITĄ stanowią obecnie :
* Michał Przerwa-Tetmajer - guitar
* Michał Zaleski - keyboards, synthetizers
* Stefan Nowakowski - acoustic bass
* Wojtek Oleksiak - drum

24 kwietnia 2010 r. godz. 19.00, Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie
WSTĘP WOLNY !!!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:56:39
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html