To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza...    -   20/4/2010
Lekcja WoSu z Prezydentem
W najbliższy piątek (23 kwietnia) o godzinie 14:00 w Sali Lustrzanej przy ul Wałowej 10, odbędzie się „Lekcja WoSu z Prezydentem”, której organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie. Jak czytamy w informacji, „podczas tego bezprecedensowego wydarzenia, inicjowanego w związku z wielokrotnymi prośbami samych szkół, Prezydent Tarnowa - Ryszard Ścigała, będzie rozmawiał z przedstawicielami tarnowskich niepublicznych gimnazjów oraz szkół średnich na tematy związane z samorządem lokalnym.”

Ogloszenie

-Prezydent Ścigała weźmie udział i zarazem odegra kluczową rolę podczas organizowanego przez nas spotkania. Chcemy kontynuować świetną współpracę z władzami miasta, jaką rozpoczęła pierwsza kadencja Rady. Młodzieżowa Rada Miejska jest platformą nieskrępowanego dialogu, pomostem pomiędzy decydentami samorządowymi, a młodzieżą. Cieszymy się, że możemy działać na rzecz aktywniejszego udziału młodych w życiu publicznym i to ramie w ramie z prezydentem Tarnowa – mówi Michał Sabat, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:00:45
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html