To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  23 kwietnia: Kultura Be czyli Niezależna Scena Młodych    -   20/4/2010
„We(y)jście Awaryjne” i „Sunflower” w TCK
23 kwietnia zapraszamy do Piwnic TCK na koncert Niezależnej Sceny Młodych, podczas którego zaprezentuje się bocheńskie WE(Y)JŚCIE AWARYJNE, a gościem wieczoru będzie tarnowska formacja SUNFLOWER, która po raz pierwszy zaprezentuje się w odświeżonym składzie z nowym materiałem. Początek koncertu o 19:00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK (Rynek 5). Mamy też jedno podwójne zaproszenie dla inTARnautów.

Ogloszenie
>

Początki powstania zespołu SUNFLOWER można datować na rok 1994. W tym to właśnie roku kilku młodych zapaleńców ciężkiego grania postanawia zacząć tworzyć mocną i energiczną muzykę. Stylistyka wczesnego SUNFLOWER to wypadkowa dźwięków określanych mianem - Grunge i Hard Core. W ciągu kilkunastu lat aktywności na polskiej scenie muzycznej, przez zespół przewinęło się wielu muzyków. Hołdując rockowym i metalowym tradycjom, SUNFLOWER startował w licznych lokalnych plebiscytach i zdołał uplasować się w czołówce tarnowskich grup muzycznych. SUNFLOWER jest postrzegany jako dobry zespół koncertowy, czego dowodem są wspólne występy u boku takich wykonawców jak: ILLUSION, HEY, HOUK, CLOSTERKELLER, MAREK PIEKARCZYK oraz liczne koncerty w wielu miastach Polski, a także w komercyjnych stacjach telewizyjnych. W dorobku kapeli znajduje się kilka płyt demo. SUNFLOWER wydał także swój promocyjny materiał, zatytułowany "Seeds of Wrath". Realizacją studyjną w SPECTRUM STUDIO zajął się Leszek Łuszcz.
Po długim okresie poszukiwań "właściwych osób na właściwe miejsca" w 2009 r. do kapeli dołączają Seweryn Partyński na vocal i Jakub Pelczar na gitarę. Na początku roku 2010 szeregi zespołu zasila Jacek Cyboroń na perkusji. Skład uzupełniają Rafał Burkat i Wojciech Stach. Obecnie SUNFLOWER kończy nowy materiał, który będzie można usłyszeć już 23.04 w Tarnowskim Centrum Kultury.

  Kwietniową edycję Kultury Be otworzy laureat  IV Wiosennego Przeglądy Młodych Muzyków, organizowanym przez młodzież z III LO w Tarnowie – bocheński zespół WE(Y)JŚCIE AWARYJNE.

UWAGA, KONKURS !
inTARnauta lub inTARnautka, który(a) nadeśle nam zgłoszenie o treści KULTURA BE (w temacie wiadomości), otrzyma bezpłatne podwójne zaproszenie na koncert. Zgłoszenie należy nadesłać na adres redakcja@intarnet.pl . W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenie przyznane zostanie w piątek 23 kwietnia ok. godz. 15:00. Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:56:21
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html