Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Różnorodność w Nas, Bioróżnorodność wokół Nas...    -   21/4/2010
Dzień Ziemi w Tarnowie
W tym roku już po raz 40 na świecie i 20 w Polsce odbędą się obchody Światowego Dnia Ziemi pod hasłem "Różnorodność w Nas, Bioróżnorodność wokół Nas”. Dodajmy, że Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 2010 rok Międzynarodowym Rokiem Różnorodności Biologicznej. Jak informuje tarnowski magistrat, w naszym mieście pierwsze imprezy, związane z obchodami święta, odbędą się 23 kwietnia. Zorganizowane zostanie wiosenne sprzątanie Wątoku. Udział w sprzątaniu wezmą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do obchodów włączą się tarnowskie placówki oświatowe.

Ogloszenie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego zaprezentuje widowisko słowno – muzyczne „Na ratunek Ziemi” oraz wystawę prac uczniów klas klas I – V pt. ”Wesołe śmieci”.
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusz Kościuszki w Tarnowie – organizuje uroczystą akademię z okazji Dnia Ziemi wraz z podsumowaniem działań i zadań z zakresu edukacji ekologicznej i wręczeniem nagród dla uczniów.
W Szkole Podstawowej nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie – odbędzie się konkurs techniczny dla uczniów klas I –III „Ekologiczny samochód”.
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie przygotowało przedstawienie z okazji Dnia Ziemi o roli lasów w środowisku przyrodniczym i życiu człowieka. Przedstawienie będzie połączone z pokazem mody. Stroje do pokazu wykonane zostaną z materiałów i surowców wtórnych.
Przedszkole Publiczne nr 32 w Tarnowie przygotowało imprezę ogólnoprzedszkolną pod hasłem „Dbamy o Naszą Ziemię” – turniej wiedzy i umiejętności dzieci z zakresu edukacji ekologicznej i zdrowotnej wraz z wystawą prac plastycznych dzieci.
W Przedszkolu Publicznym nr 31 w Tarnowie – odbędzie się impreza na terenie ogrodu przedszkolnego – zabawy w ogrodzie, sprzątanie terenów wokół ogrodu przez dzieci, zabawy muzyczno ruchowe o tematyce ekologicznej, inscenizacja przyrodnicza, poznawanie przez dzieci środowiska przyrodniczego.

Foto: Plakat Dnia Ziemi który obchodzony będzie w Warszawie (20-lecie obchodów Dnia Ziemi w Polsce)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947