To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Internauci wybrali Ich Lepsze Jutro    -   22/4/2010
ILJ w drugim etapie
Tarnowskie Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro”, jako jedyna organizacja z regionu, zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu zorganizowanego przez Tygodnik Newsweek i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce na najlepszą kampanię reklamującą 1 procent. Kampania tarnowskiego Stowarzyszenia „Jeden procent – niejeden uśmiech” zyskała uznanie wśród internautów z całego kraju. Teraz najlepsze kampanie w drugim etapie wybiorą profesjonalni jurorzy.

Ogloszenie
>

Do drugiego etapu konkursu Newsweeka Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro” przeszło aż w sześciu kategoriach – na najlepszy spot telewizyjny, spot radiowy, banner internetowy, plakat ogólnopolski, prasa lokalna i prasa ogólnopolska. Teraz kampanie oceni kilkunastoosobowe jury. Hasłem kampanii Stowarzyszenia są słowa „Jeden procent - niejeden uśmiech”. Głosów w reklamie radiowej i telewizyjnej użyczyły gwiazdy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej - Tadeusz Sznuk, Andrzej Matul, Wiesław Molak i Paula Michalik.
Konkurs ma na celu podniesienie świadomości społecznej na temat możliwości i sposobu przekazania swojego jednego procenta. Ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszej połowie maja. Natomiast do końca kwietnia podatnicy mogą przekazać Stowarzyszeniu „Ich lepsze jutro” 1 proc. swojego podatku. Aby to uczynić należy w zeznaniu podatkowym wpisać nazwę Stowarzyszenia i jego numer KRS 0000237677. Pieniądze trafią do tej organizacji za pośrednictwem urzędów skarbowych. Stowarzyszenie przeznaczy je na uruchomienie po wakacjach Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla niepełnosprawnych dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:37:36
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html