Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Internauci wybrali Ich Lepsze Jutro    -   22/4/2010
ILJ w drugim etapie
Tarnowskie Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro”, jako jedyna organizacja z regionu, zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu zorganizowanego przez Tygodnik Newsweek i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce na najlepszą kampanię reklamującą 1 procent. Kampania tarnowskiego Stowarzyszenia „Jeden procent – niejeden uśmiech” zyskała uznanie wśród internautów z całego kraju. Teraz najlepsze kampanie w drugim etapie wybiorą profesjonalni jurorzy.

Ogloszenie
>

Do drugiego etapu konkursu Newsweeka Stowarzyszenie „Ich lepsze jutro” przeszło aż w sześciu kategoriach – na najlepszy spot telewizyjny, spot radiowy, banner internetowy, plakat ogólnopolski, prasa lokalna i prasa ogólnopolska. Teraz kampanie oceni kilkunastoosobowe jury. Hasłem kampanii Stowarzyszenia są słowa „Jeden procent - niejeden uśmiech”. Głosów w reklamie radiowej i telewizyjnej użyczyły gwiazdy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej - Tadeusz Sznuk, Andrzej Matul, Wiesław Molak i Paula Michalik.
Konkurs ma na celu podniesienie świadomości społecznej na temat możliwości i sposobu przekazania swojego jednego procenta. Ogłoszenie wyników nastąpi w pierwszej połowie maja. Natomiast do końca kwietnia podatnicy mogą przekazać Stowarzyszeniu „Ich lepsze jutro” 1 proc. swojego podatku. Aby to uczynić należy w zeznaniu podatkowym wpisać nazwę Stowarzyszenia i jego numer KRS 0000237677. Pieniądze trafią do tej organizacji za pośrednictwem urzędów skarbowych. Stowarzyszenie przeznaczy je na uruchomienie po wakacjach Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla niepełnosprawnych dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(22-04-2010) Mirek :
Też mi wielkie wydarzenie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-04-2010) z tarnowa :
chyba trzeba pogratuowac, ze tarnow odnosi sukcesy. to tez promocja miasta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-04-2010) ooo :
Gratulacje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2010) sylwia :
to duzy sukces. gratlacje.super

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2010) Mirek :
A czym się tu podniecać! Poczekajcie. A tak na marginesie. Nie przesadzajcie że jest to promocja miasta. To jest promocja ale tego stowarzyszenia, które jako \"jedyna organizacja z regionu\" jest w II etapie (bo pewnie jako jedyna z regionu wystartowała do konkursu!).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2010) z tarnowa :
drugi etap to juz final, wiec tytul powinien byc, ze w finale. sprawdzilem w newsweeku. inni z tarnowa tez brali udzial. wiec szacun

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947