To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W Warsztatach Terapii Zajęciowych o ekologii    -   23/4/2010
Dzień Ziemi w WTZ
Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie włączył się w miejskie obchody Dnia Ziemi. Uczestnicy z Pracowni Podtrzymywania Umiejętności Edukacyjnych przygotowali krótką prelekcję o tym, jak należy dbać o naszą planetę. Przed Warsztatem posadzono kolejny krzew.

Ogloszenie
>

Podopieczni wyjaśnili wszystkim w jaki sposób chronić Ziemię przed szkodliwym działaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń. Były konkursy, quizy i zagadki związane z zagadnieniami ochrony środowiska. Wzbogaceni wiedzą uczestnicy wybrali się na spacer w celu posprzątania ul. Hodowlanej. Po powrocie zasadzili małego rododendrona na skwerku przed Warsztatem. To kolejny krzew, który będzie pamiątką obchodów Dnia Ziemi.
Zajęcia oparto o słowa Patrona Warsztatu – Jana Pawła II – „Wszyscy znajdujemy się na pokładzie tego samego statku kosmicznego, jakim jest Ziemia” oraz "Człowiek, aby zrozumieć samego siebie, musi nauczyć się obcować z przyrodą".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:08:08
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html