To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tarnowska Platforma nie znalazła w swoim gronie kandydata do prezydentury   -   26/4/2010
POparcie Ścigały
Podczas sobotniej konferencji prasowej w biurze poselskim Poseł Urszuli Augustyn, szefowa lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej poinformowała o udzieleniu przez nowy zarząd partii w Tarnowie poparcia kandydaturze Ryszarda Ścigały w nadchodzących wyborach prezydenta miasta. Nie tylko Ścigała walczył będzie o reelekcję z błogosławieństwem PO. Członkowie Platformy chcą nadal ścisłej współpracy z macierzystym środowiskiem prezydenta - stowarzyszeniem "Tarnowianie". Ich zdaniem trzy i półletnia współpraca w obecnej Radzie Miasta była udana, nie tylko dla obu klubów, ale też rozwoju Tarnowa, a jej efekty "widać gołym okiem". Przypomnijmy, kilka dni wcześniej kampanię samorządową zainaugurowali "Tarnowianie" a Ryszard Ścigała ogłosił zamiar ubiegania się o reelekcję.

Ogloszenie
>

Obecny na konferencji przy ul. Wałowej Ryszard Ścigała podkreślał, że poparcie PO otrzymał jako kandydat bezpartyjny i jest otwarty na podobną współpracę z innymi ugrupowaniami.
Z kolei wicemarszałek Roman Ciepiela, o którym mówiło się jako potencjalnym kandydacie PO i konkurencie obecnego prezydenta, komunikował zamiar poprawienia wyniku PO w wyborach do sejmiku i osobiście ubiegania się "o najwyższe funkcje we władzach województwa". Zjazdy Regionalne PO zostały jednak decyzją Zarządu Krajowego zawieszone do odwołania.

Podczas konferencji przedstawiono nowy zarząd partii w Tarnowie, wybrany przez Radę Powiatu Grodzkiego PO RP. Poza Posłanką Augustyn, która utrzymała fotel szefowej wybrano 3 wiceprzewodniczących - Henryka Słomkę - Narożańskiego, Marka Idzkiewicza i Jerzego Wolińskiego. Sekretarzem tarnowskiego zarządu partii jest Piotr Augustyński a skarbnikiem Stanisław Świerczek. Członkami są jeszcz : Witold Tarkowski, Piotr Mikosz, Tomasz Wójcik, Marian Miś, Grzegorz Światłowski, Bartłomiej Babuśka i Robert Grela. Listę tę uzupełnia też Przewodniczący Klubu Radnych PO w Radzie Miasta - Krzysztof Janas.
Zobacz także :
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:21:02
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html