To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie akcji darmowych PIT-ów    -   26/4/2010
Po akcji Robert Wardzały
”Sporym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przeze mnie po raz kolejny piątkowa akcja darmowego wypełniania zeznań podatkowych tarnowian. Na pół godziny przed jej rozpoczęciem do ustawionych na placu Sobieskiego stanowisk ustawiła się długa kolejka. Tarnowianom z obowiązku wobec fiskusa pomagali wywiązać się dwaj specjaliści z uprawnieniami księgowych, którzy na moją prośbę byli do dyspozycji mieszkańców. Na miejscu komputerowo wypełniali formularze podatkowe (PIT-y), które następnie były drukowane i wręczane petentom” - pisze radny Rady Miasta Tarnowa Robert Wardzała.

Ogloszenie
>

Jak czytamy w nadesłanej informacji: ”zgodnie z zapowiedzią przypominaliśmy o możliwości przekazywania 1 procenta podatku polecając Caritas Diecezji Tarnowskiej jako jedną z organizacji, którą można w ten sposób wspomóc.
W ciągu kilku godzin z możliwości wypełnienia zeznania podatkowego skorzystało kilkudziesięciu tarnowian.
Z obserwacji poczynionych w ostatnich latach prowadzenia akcji wynika, że tarnowianie coraz lepiej radzą sobie z rozliczeniem się z urzędem skarbowym. Wciąż jednak są osoby, dla których fachowa pomoc jest niezbędna.

Foto: M. Gniadek
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:09:44
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html