To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Projekt „Dobry start – lepsze jutro”    -   26/4/2010
Przeszkolili rodziców
Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO przy finansowym wsparciu Fundacji PZU zorganizowało trzydniowe szkolenie dla rodziców swoich podopiecznych. Odbyło się ono w ośrodku wypoczynkowym w Poroninie, a wykłady prowadzili trenerzy z krakowskiego Stowarzyszenia ZNACZNY STOPIEŃ INTEGRACJI.

Ogloszenie

Wyjazd odbył się w ramach projektu „Dobry start – lepsze jutro”, który Stowarzyszenie realizuje do końca kwietnia br. Na ten cel otrzymało z Fundacji PZU 50 tys. zł. Wyjazd do Poronina był podzielony na trzy części. Rodzice odbyli szkolenia z komunikacji, agresji i autoagresji oraz seksualności dzieci i młodzieży z niepełną sprawnością intelektualną.
Szkolenie pozwoliło poznać tajniki skutecznego komunikowania się z niepełnosprawnym dzieckiem oraz ukazało związek między komunikacją a zachowaniem osób niepełnosprawnych intelektualnie. Celem warsztatów było też nauczenie się eliminowania zachowań trudnych u siebie i dziecka oraz przedstawienie zasad postępowania w przypadku agresji dziecka niepełnosprawnego. Trenerzy przedstawili etapy rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży z niepełną sprawnością intelektualną oraz zasady wychowania seksualnego dziecka z upośledzeniem umysłowym.
Wyjazd był też okazją do wypoczynku dla rodziców na co dzień wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami, wymianą doświadczeń i nawiązaniem nowych znajomości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:25:37
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html