To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kampania społeczna z okazji 680 rocznicy lokacji Tarnowa    -   30/4/2010
Miastu na urodziny
Ruszyła społeczno-edukacyjna kampania „Miastu na urodziny” - informuje tarnowskim magistrat. Kampania ma charakter pulsacyjny. W pierwszym etapie na terenie całego miasta pojawiają się nośniki informacyjne w postaci magnesów (2000 sztuk) przedstawiające symbole kampanii – dwie budzące sympatię postaci, stworzone specjalnie na cele projektu. Na magnesach podany będzie również adres internetowy strony projektu. W czasie warsztatów budowania kampanii społecznych przeprowadzonych w Pałacu Młodzieży w dniach 25 – 29 stycznia b.r. powstały trzy projekty postaci, wybór pary został oparty na badaniach fokusowych przeprowadzonych na mieszkańcach Tarnowa (różne grupy wiekowe). To jednak jedynie pierwszy etap kampanii.

Ogloszenie
>

Drugi etap rozpocznie się wraz z uruchomieniem strony internetowej, na której dostępne będą animowane e-kartki przedstawiające Tarnów historyczny, kulturalny, obyczajowy. Podsumowaniem i zakończeniem kampanii promocyjnej będzie wystawa prac plastycznych autora projektów postaci kampanii (zwyciężył projekt Joanny Wenc, ZSE-O, radnej MRM).
Kampania „Miastu na Urodziny” realizowana jest przez Tarnowskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pałac” we współpracy z Pałacem Młodzieży.
Jak pisze Abata Abou Dan, twórca projektu „Kampania adresowana jest do mieszkańców Tarnowa i użytkowników Internetu. Ma na celu edukację społeczną, dostarczającą wiedzy o Tarnowie, promocję pozytywnego wizerunku miasta, uczenie szacunku dla kultury, tradycji i historii regionu oraz uzmysłowienie mieszkańcom wyjątkowości Tarnowa”.

Projekt jest dofinansowany z miejskich pieniędzy w ramach konkursu ofert na realizację zadań dla organizacji pozarządowych z zakresu promocji miasta. Dotacja z miejskich funduszy wynosi blisko 10 tysięcy złotych. To oddolna inicjatywa, wkomponowana w 680 rocznicę lokacji miasta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 22:56:59
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html