Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Marcin też jedzie na Puchar Świata !   -   30/7/2004
Aż trzech tarnowskich żużlowców reprezentować będzie nasz kraj podczas rozpoczynajacego się już w poniedziałek w Anglii Drużynowego Pucharu Świata ! "Jaskółki" - Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej i Marcin Rempała stanowić będą zatem aż połowę składu polskiej reprezentacji. Marcin będzie rezerwowym. Był dopiero czwartym zawodnikiem, który zdecydował się na uzupełnienie barw kraju po rezygnacji Piotra Protasiewicza. Wcześniej startu w brytyjskiej imprezie odmówili S. Ułamek, W. Jaguś i T. Chrzanowski. Tarnów stanął na wysokości zadania. Oby było tak też na torze !

Ogloszenie

Cała trójka świeżo upieczonych wicemistrzów Polski wybiera się do Wielkiej Brytanii zaraz po toruńskich zawodach. Dołączą do nich Grzegorz Walasek z Włókniarza, Jarosław Hampel z Atlasu i Krzysztof Kasprzak z Unii Leszno.
W finałach wystąpi 8 najlepszych drużyn świata. Poza Polską w rozgrywkach wystąpią Brytyjczycy, Węgrzy, Szwedzi, Duńczycy, Włosi, Czesi i Australijczycy. Za faworytów DPŚ uchodzą ci ostatni z Leigh Adamsem, Ryanem Sullivanem i Jasonem Crumpem - liderem klasyfikacji indywidualnego Grand Prix.

Eliminacje odbędą się Eastbourne 2 (jedziemy w grupie ze Szwedami, Węgrami i gospodarzami) i 3 sierpnia. Przewidziano jeszcze zawody barażowe 5 sierpnia w Poole i tam też ostateczne zawody finałowe w sobotę 7 sierpnia.
Trzymamy kciuki !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947