Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziś audycja poświęcona Karolowi Krasnodębskiemu    -   04/5/2010
uwaga, Człowiek II (3) – zapowiedź
Prezentujemy zapowiedź trzeciej audycji „uwaga, Człowiek II”, realizowanej przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia, która wyemitowana zostanie w dniu dzisiejszym, we wtorek 27 kwietnia o godz. 22-giej na antenie RDN Małopolska. Jej bohaterem jest Karol Krasnodębski, człowiek – legenda, członek Solidarności od września 1980 roku, internowany w Stanie Wojennym, później wielokrotnie karany przez Kolegium ds. Wykroczeń za składanie kwiatów pod Grobem Nieznanego Żołnierza oraz posiadanie podziemnych wydawnictw, następnie poseł na Sejm z listy Komitetu Obywatelskiego „Solidarności”.

Posłuchaj zapowiedzi audycji :

Ogloszenie

Natomiast w środę audycji tej wysłuchać będzie można poprzez stronę www.konfraternia.tarnow.pl, gdzie znajdzie się również materiał faktograficzny, zaś w czwartek zamieścimy ją, wraz z bardziej szczegółowym opisem, na naszym portalu. W piątek o Karolu Krasnodębskim przeczytać będzie można w tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Projekt, który podobnie jak w roku ubiegłym zakończy się wydaniem książki i multimedialnej płyty, realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl