To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert w święto Konstytucji 3 maja    -   05/5/2010
Chopin na Zamku w Dębnie
Dominika Szlezynger zainaugurowała w święto Konstytucji 3 Maja cykl koncertów na zamku w Dębnie poświęcony muzyce Fryderyka Chopina. Muzyczna propozycja muzeum i Stowarzyszenia PLUS ULTRA w Tarnowie współfinansowana przez Gminę Dębno przyciągnęła komplet publiczności.

Ogloszenie

Młoda pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, która muzyczną edukację kontynuowała także w Accademia di Musica w Pinerolo (Włochy) oraz w Conservatoire de Musique – Haute Ecole de Musique w Genewie przygotowała kompozycje różnorodne. Obok powszechnie znanego tzw. Marsza żałobnego dedykowanego ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem, były mazurki, sonaty, scherza, a w finale przebojowa etiuda c-moll zwana rewolucyjną. Recital pianistki, która do Dębna przyjechała prosto z Włoch, poprzedziła krótka prezentacja najważniejszych momentów biografii Fryderyka Chopina. O życiu genialnego pozytora i momentach zwrotnych w jego karierze mówiła Marta Komorowska, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie.
Po muzycznej części wieczoru zainteresowani mogli obejrzeć wystawę koronki flamandzkiej ze zbiorów pochodzącego z Belgii Vilfrieda de Meyera, a w sali koncertowej zaprezentowano pokaz mody przygotowany przez uczestniczki Pracowni Mody, Szycia i Wizażu w Pałacu Młodzieży.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:10:58
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html