To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Małopolska srebrna, MPEC W. Stachnik i M. Kita brązowi    -   05/5/2010
Sukcesy naszych brydżystów
Małopolska wywalczyła srebrny puchar w klasyfikacji województw, podczas XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych – Brydż Sportowy. Na ten sukces złożyły się dobre występy zarówno chłopców jak i dziewcząt w czterech konkurencjach. Wojciech Stachnik i Maciej Kita zdobyli dla Małopolski i Tarnowa oraz klubu MPEC brązowy medal w turnieju par na zapis maksymalny. Tuż za nimi nasza kolejna para Maciej Grabiec i Maciej Superson. Olga Długosz (MPEC Tarnów) i Magdalena Madej (KSOS Kraków) uplasowały się na 4-tej pozycji w rywalizacji dziewcząt parami na zapis średni. IV lokatę wywalczyli chłopcy w teamach, grając w składzie Wojciech Stachnik, Maciej Kita, Maciej Grabiec z MPEC Tarnów i Maciej Superson z Cracovia 1906 Kraków). Także czwarte miejsce w klasyfikacji klubów wywalczył zespół MPEC Tarnów.

Ogloszenie

Występ tarnowian potwierdził przynależność do ścisłej czołówki w kraju w kategorii juniorek i juniorów młodszych.
Tarnów i poszczególne placówki oświatowe reprezentowali: Agnieszka Baran, Wojciech Stachnik i Maciej Grabiec I Liceum Ogólnokształcące; Olga Długosz i Maciej Kita III Liceum Ogólnokształcące oraz Gabriela Nosal, Aleksandra Talaczek, Krzysztof Piotrowski i Jakub Rokita Gimnazjum nr 2. Gratulacje.
kzTABU
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:01:38
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html