To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Otwarta konferencja dla przedsiębiorców w PWSZ Tarnów    -   05/5/2010
Rób swój biznes, resztę zostaw specjalistom
Jak w czasach silnej konkurencji, być ekspertem w swojej branży, nie ignorując jednocześnie dziedzin tak bliskich prowadzeniu biznesu, jak zmiany w przepisach czy rozwój technologiczny i związane z nim nowości na rynku IT? Jak dobierać właściwych partnerów biznesowych, którzy będą ekspertami w swoich dziedzinach i zapewnią łatwy dostęp do wiedzy.? Jak obniżyć koszty obsługi firmy poprzez wykorzystanie outsourcingu? Odpowiedzi na te i inne pytania przyniesie konferencja „Rób swój biznes – resztę zostaw specjalistom” , która odbędzie się w ramach cyklu spotkań Dni Otwartych Dla Biznesu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, 12 maja. Jednym z patronów seminarium jest nasz portal.

Ogloszenie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani nowoczesnymi metodami zarządzania, zwłaszcza przedstawiciele małych i średnich tarnowskich firm oraz osoby planujące otwarcie własnej działalności gospodarczej.
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami z zakresu księgowości, rozliczeń oraz narzędzi informatycznych. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną możliwości obniżenia kosztów obsługi firmy poprzez wykorzystanie w modelu outsourcingu: usług księgowych, oprogramowania czy obsługi informatycznej.

Konferencję organizuje tarnowska firma AKRON Systemy Informatyczne wraz z Comarch S.A., czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych dla biznesu.
Konferencja "RÓB SWÓJ BIZNES – RESZTĘ ZOSTAW SPECJALISTOM" rozpocznie się 12 maja o godz. 10.00 i potrwa do 14.00. Udział jest bezpłatny.
Miejsce – PWSZ Tarnów, budynek B.
Warunkiem udziału jest rejestracja. Rejestracja odbywa się przez stronę www.akron.com.pl

Informacji udziela:
Beata Tylutka
Email: beata@akron.com.pl
tel./fax 014/627-39-27
tel.kom. (0501) 789-538

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:24:00
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html