To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sprawcy napadów na banki zatrzymani    -   05/5/2010
Sukces tarnowskich policjantów
Kryminalni z komisariatu Tarnów-Zachód ustalili i zatrzymali sprawców napadów na placówki bankowe. Do rozbojów doszło w marcu w Krakowie i początkiem kwietnia w Rzeszowie. Sprawcy używając atrap broni i noża żądali wydania pieniędzy. W obydwu przypadkach ich łupem padło kilka tysięcy złotych.

Ogloszenie

W zdarzenia te zamieszana jest młoda mieszkanka podtarnowskiej miejscowości, której zaginięcie początkiem kwietnia zgłosiła rodzina. Po kilkudniowej nieobecności kobieta powróciła do domu. Policjanci podejrzewali, że kobieta może mieć związek z napadami. Podczas przeszukania w jej domu okazało się, że podejrzenia były słuszne. W miejscu zamieszkania zabezpieczono dwie atrapy broni wykorzystywane podczas napadów, a także część pieniędzy pochodzących z jednego z napadów. Jeszcze tego samego dnia tarnowscy kryminalni zatrzymali pod Brzeskiem 27-letniego mieszkańca Tarnowa, który brał udział w rozbojach w Krakowie i Rzeszowie.
Nasi funkcjonariusze ustalili także, że w napadzie w Rzeszowie uczestniczył również 21-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna ten został zatrzymany przez krakowską policję, która prowadzi postępowanie w sprawie napadów.
Wobec sprawców zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:52:14
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html