To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powiat tarnowski: profesjonalna pracownia dla przyszłych fryzjerów    -   12/5/2010
Pracownie fryzjerskie w Ciężkowicach
Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach będzie mogła uczyć się zawodu fryzjera w profesjonalnych warunkach. W szkole zakończyły się prace przy adaptacji poddasza na klasopracownie fryzjerskie i dzięki temu skończą się wreszcie kłopoty z uczniowskimi praktykami.

Ogloszenie
>

Tak wyposażonej pracowni młodzieży z Ciężkowic zazdrościć będą nie tylko uczniowie z innych szkól, ale i nie jeden zakład fryzjerski. Wszystko dzięki unijnym pieniądzom, z których zakupiony został sprzęt i wyremontowane pomieszczenia, w których mieszczą się pracownie. Wszystko dzięki projektowi „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury dydaktycznej szkół zawodowych w Ciężkowicach i Zakliczynie", realizowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który kosztował 965 988,86 zł.

-Poddasze zaadaptowaliśmy na w pełni wyposażoną pracownię nauki zawodu fryzjera i na sale dydaktyczne. To około czterystu metrów kwadratowych. Chcemy w ten sposób zwiększyć atrakcyjność oraz ofertę edukacyjną szkolnictwa zawodowego – podkreśla wicestarosta tarnowski Mirosław Banach. Młodzież z Technikum Organizacji Usług Fryzjerskich nie kryje zadowolenia, że będzie mogła ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie, który pomoże im podnosić swoje kwalifikacje.
Kolejnym etapem realizacji projektu jest wyposażenie warsztatów szkolnych branży mechanicznej i budowlanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:14:37
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html