To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wkrótce finał Tarnowskiej Nagrody Filmowej    -   13/5/2010
Koncerty 24 TNF
24 TNF wchodzi w w fazę finałową, a to oznacza również wyjście z kina w plener. Dziś (13 maja) ostatnia projekcja filmów z muzyką Wojciecha Kilara na tarnowskim Rynku (o ile organizatorzy w obawie przed burzą nie zdecydują się przenieść jej gdzie indziej), a już jutro pierwszy koncert na rynkowej scenie. Wystąpią: PULSACIONES z kwartetem smyczkowym oraz Maria Peszek z zespołem. W sobotę natomiast Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Wręczenia Nagród 24 TNF, podczas której wystąpi FILHARMONIA DOWCIPU WALDEMARA MALICKIEGO. Wstęp na oba koncerty wolny. W niedzielę, ponownie w kinie Marzenie koncert zamykający 24 TNF. Włodek Pawlik ze swoim kwartetem zaprezentuje muzykę z filmu "Rewers".

Ogloszenie

Koncerty Tarnowskiej Nagrody Filmowej to propozycja, która cieszy się wśród publiczności ogromnym zainteresowaniem. Na przestrzeni ostatnich kilku lat publiczność mogła przy okazji festiwalu uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach muzycznych, do których niewątpliwie należały: Koncerty Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Orkiestry Adama Sztaby, VooVoo, tria Krzysztofa Herdzina z Orkiestrą Kameralną, kompozycji Michała Lorenca w wykonaniu zespołu DesOrient, czy muzyka filmowa Krzysztofa Komedy w trzech odsłonach: Andrzeja Jagodzińskiego, Milo Kurtisa i Marii Sadowskiej.

W tym roku Festiwal zainaugurowaliśmy recitalem aktorki i wokalistki EWY BŁASZCZYK - Nawet gdy wichura - z kompozycjami m.in. Zygmunta Koniecznego, Jacka Kleyffa, Jerzego Satanowskiego do tekstów m.in. Agnieszki Osieckiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jana Twardowskiego (9 maja - Kino Marzenie). Podobnie jak w poprzednich latach, muzyka filmowa zabrzmi na tarnowskim Rynku.
TCK zaprasza 14 i 15 maja na plenerowe koncerty, które rozpoczynać się będą o godzinie 20:00. Już w najbliższy piątek swoje interpretacje znanych i lubianych tematów muzycznych z polskich filmów i seriali zaprezentuje zespół PULSACIONES z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego. Tego samego wieczoru ze sceny usłyszymy muzyczne tematy z dobranocek w aranżacji i wykonaniu MARII PESZEK.
Dzień później (sobota) odbędzie się Gala Wręczenia Nagród 24 Tarnowskiej Nagrody Filmowej, podczas której laureaci Festiwalu odbiorą statuetki, a muzycznie ten wieczór umili nam FILHARMONIA DOWCIPU WALDEMARA MALICKIEGO, która wykona m.in. znane i lubiane tematy muzyczne z filmów i musicali. Wstęp na plenerowe koncerty jest wolny, a dla publiczności przygotowana została specjalna trybuna z ponad 420 miejscami siedzącymi.
Na finał 24 TNF (Epilog) Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do kina Marzenie (g. 20:00) na koncert muzyki do filmu „Rewers” w wykonaniu samego kompozytora i jego kwartetu – WŁODKA PAWLIKA. Wstęp: 25 zł.

Więcej informacji o koncertach i wykonawcach:
http://tarnowskanagrodafilmowa.pl/index.php/pol/Imprezy/Koncerty/Koncert-plenerowy-14.05.2010
http://tarnowskanagrodafilmowa.pl/index.php/pol/Imprezy/Koncerty/Gala-Wreczenia-Nagrod-24-TNF-15.05.2010
http://tarnowskanagrodafilmowa.pl/index.php/pol/Imprezy/Koncerty/Epilog-24-TNF-16.05.2010
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 10:04:21
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html