To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z Dębna    -   14/5/2010
Radosna szkoła
Dziesięć szkół z terenu gminy Dębno skorzysta z rządowego programu „Radosna szkoła”. Z budżetu państwa gmina otrzymała na ten cel 60 tys. zł. Zgodnie z założeniami programu pomoc finansowa ma pomóc w przygotowaniu pomieszczeń w szkołach, które byłyby wykorzystywane przez najmłodszych uczniów zarówno do zabawy jak i do nauki. Dotacja ma być przeznaczona na zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia pozwalającego uatrakcyjnić naukę i zwiększyć efekty kształcenia.

Ogloszenie
>

Szkoły zgłosiły zapotrzebowanie na takie pomoce dydaktyczne jak: duże, miękkie klocki, do budowania form przestrzennych, zestawy figur geometrycznych, miękkie piłki, materace do zabaw ruchowych, tory przeszkód, drabinki, linki, siatki.
Przyjmuje się, że pomoc budżetu państwa powinna wystarczyć na pokrycie 80 procent wartości zadania. Resztę zobowiązały się pokryć szkoły w postaci wkładu rzeczowego lub finansowego. W ramach wkładu rzeczowego można przygotować salę w szkole z przeznaczeniem na miejsce zabaw (malowanie, odnowienie sali, wymiana wykładzin, okien itp.).
Planowo projekt ten ma zostać zrealizowany w bieżącym roku kalendarzowym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:44:47
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html