To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   24 Tarnowska Nagroda Filmowa przechodzi do historii    -   16/5/2010
Poznaliśmy laureatów festiwalu
Pozostał już tylko niedzielny Epilog 24. edycji festiwalu "Tarnowska Nagroda Filmowa". W sobotę wieczorem poznaliśmy laureatów festiwalowego konkursu, w którym o laury walczyło 15 filmów. Grand Prix 24 TNF i statuetkę Maszkaron otrzymał Wojciech Smarzowski (na zdj.) za film "Dom zły", który odebrał statuetkę osobiście z rąk przewodniczącego Jury 24 TNF Macieja Wojtyszki. Jury Młodzieżowe 24 TNF statuetką Kamerzysta uhonorowało Pawła Borowskiego za film "Zero", który odebrał statuetkę osobiście. Z kolei publiczność w plebiscycie najlepiej oceniła film "Rewers" w reżyserii Borysa Lankosza, przekazując mu statuetkę Publika. Nagrodę w imieniu nieobecnego Borysa Lankosza odebrała Magda Biedrzycka, autorka kostiumów do nagrodzonego filmu.

Ogloszenie
>

Jury Dziecięce 24 TNF statuetką Kogut postanowiło nagrodzić, film "Czarne Licho" z serii Bajki i Baśnie polskie, w reżyserii Roberta Turły, wyprodukowany przez TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu. Nagrodę odebrała Ewa Sobolewska, producent TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu.
Jury profesjonalne 24 TNF przyznało także dwie nagrody specjalne - za najlepszy debiut nagrodzony został Paweł Borowski za film "Zero" (nagroda ufundowana jest przez Kino Polska-Dystrybucja) oraz - drugą nagrodę specjalną dla Borysa Lankosza za film "Rewers" (nagrodę ufundowała Telewizja Kino Polska).
Nagrodę za całokształt i wkład w polską kinematografię otrzymał kompozytor Wojciech Kilar, który statuetkę odebrał osobiście.

Nagrody zostały wręczone twórcom podczas Gali Finałowej 24 TNF, która odbyła się na tarnowskim Rynku w sobotni wieczór. Galę poprowadzili: Marzena Rogalska i Marcin Dorociński, a muzycznie uświetniła ją Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego.
Tarnowska Nagroda Filmowa trwała od 9 maja, a w konkursie o statuetki walczyło 15 filmów fabularnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:57:42
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html