To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wakacje z KCEM Kana    -   17/5/2010
Wodne wakacje
„Kana Jacht 2010” i „Kana Kajak 2010” - to dwie wakacyjne propozycje Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „Kana”. Pierwsza z nich to wypoczynkowo-edukacyjny Obóz Wędrowny pod Żaglami w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, który rozpocznie się 25 czerwca. Druga – to wędrowny obóz kajakowy (d 18 lipca) po najpiękniejszych odcinkach dwóch rzek: Czarnej Hańczy i Rospudy.

Ogloszenie

Kana Jacht 2010
Wodniaków i tych, którzy pragną nimi zostać KANA zaprasza na kolejną już VIII wakacyjną edycję Wypoczynkowo-edukacyjnego Obozu Wędrownego pod Żaglami w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Uczestnicy żeglować będą na nowoczesnych jachtach typu Twister 800 N pod okiem doświadczonych żeglarzy i wychowawców. To niezapomniane chwile spędzone na Mazurach. To także szansa, by po zakończeniu obozu wziąć udział w szkoleniu teoretycznym w Kanie a później praktycznym na Jeziorze Rożnowskim zakończonym egzaminem na Patent Żeglarza Jachtowego.
Wyjazd 25 czerwca wieczorem (piątek - dzień zakończenia roku szkolnego). Powrót 5 lipca (poniedziałek) nad ranem. Zapisy w sekretariacie Kany. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Kana Kajak 2010
Młodzież w ramach wypoczynku wakacyjnego Kana zaprasza w dniach 18 – 25 lipca na tygodniowy wypoczynkowo-edukacyjny wędrowny obóz kajakowy. Spływ odbywać się będzie dwuosobowymi kajakami trasą najpiękniejszych odcinków dwóch rzek: Czarnej Hańczy i Rospudy (http://www.wigry.win.pl/wody/hancza.htm). Trasa łatwa nawet dla niewprawnych kajakarzy, wijąca się zakolami parków krajobrazowych o nurcie wolno płynącej wody. Opiekę sprawuje wykwalifikowana kadra i ratownik. Kwatery (pokoje 4 osobowe) i wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja i prowiant do kajaka) w ośrodku wypoczynkowym w Augustowie nad jeziorem Necko. Wieczorami, po zakończeniu kolejnego dziennego etapu trasy, uczestnicy pieszo lub rowerami podziwiać będą uroki zakątków Augustowa i okolic. Atrakcją dodatkową będzie jednodniowa wycieczka do Wilna. Na trasie zwiedzania znajdują się także Troki. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Wszystkie szczegóły na stronie internetowej www.kana.pl.

Foto: http://www.wigry.win.pl/wody/hancza.htm
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:59:39
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html