Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wakacje z KCEM Kana    -   17/5/2010
Wodne wakacje
„Kana Jacht 2010” i „Kana Kajak 2010” - to dwie wakacyjne propozycje Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży „Kana”. Pierwsza z nich to wypoczynkowo-edukacyjny Obóz Wędrowny pod Żaglami w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, który rozpocznie się 25 czerwca. Druga – to wędrowny obóz kajakowy (d 18 lipca) po najpiękniejszych odcinkach dwóch rzek: Czarnej Hańczy i Rospudy.

Ogloszenie

Kana Jacht 2010
Wodniaków i tych, którzy pragną nimi zostać KANA zaprasza na kolejną już VIII wakacyjną edycję Wypoczynkowo-edukacyjnego Obozu Wędrownego pod Żaglami w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Uczestnicy żeglować będą na nowoczesnych jachtach typu Twister 800 N pod okiem doświadczonych żeglarzy i wychowawców. To niezapomniane chwile spędzone na Mazurach. To także szansa, by po zakończeniu obozu wziąć udział w szkoleniu teoretycznym w Kanie a później praktycznym na Jeziorze Rożnowskim zakończonym egzaminem na Patent Żeglarza Jachtowego.
Wyjazd 25 czerwca wieczorem (piątek - dzień zakończenia roku szkolnego). Powrót 5 lipca (poniedziałek) nad ranem. Zapisy w sekretariacie Kany. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Kana Kajak 2010
Młodzież w ramach wypoczynku wakacyjnego Kana zaprasza w dniach 18 – 25 lipca na tygodniowy wypoczynkowo-edukacyjny wędrowny obóz kajakowy. Spływ odbywać się będzie dwuosobowymi kajakami trasą najpiękniejszych odcinków dwóch rzek: Czarnej Hańczy i Rospudy (http://www.wigry.win.pl/wody/hancza.htm). Trasa łatwa nawet dla niewprawnych kajakarzy, wijąca się zakolami parków krajobrazowych o nurcie wolno płynącej wody. Opiekę sprawuje wykwalifikowana kadra i ratownik. Kwatery (pokoje 4 osobowe) i wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja i prowiant do kajaka) w ośrodku wypoczynkowym w Augustowie nad jeziorem Necko. Wieczorami, po zakończeniu kolejnego dziennego etapu trasy, uczestnicy pieszo lub rowerami podziwiać będą uroki zakątków Augustowa i okolic. Atrakcją dodatkową będzie jednodniowa wycieczka do Wilna. Na trasie zwiedzania znajdują się także Troki. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Wszystkie szczegóły na stronie internetowej www.kana.pl.

Foto: http://www.wigry.win.pl/wody/hancza.htm
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl