To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Festiwal Rozwoju Osobistego przełożony    -   17/5/2010
21-23 maja: „3 na 3”
W związku z tragicznymi wydarzeniami pod Smoleńskiem, Festiwal Rozwoju Osobistego 3 na 3, który miał się odbyć w kwietniu został przeniesiony – wiadomo już, że impreza odbędzie się w dniach 21-23 maja. Nauka gry na bębnach afrykańskich, taniec brzucha, warsztat teatralny, warsztat tkacki, relaks dźwiękiem mis tybetańskich to tylko niektóre propozycje jakie czekają na uczestników Festiwalu.

Ogloszenie
>

Jak mówią sami organizatorzy: „Chcieliśmy stworzyć w Tarnowie wydarzenie, które pozwoliłoby na dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, było inspiracją do podejmowania nowych wyzwań, pasji, poznawania siebie i innych, dawało możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i stwarzało warunki do podejmowania współpracy w zakresie różnorodnych form rozwoju.” W czasie trzech dni festiwalowych będzie można pod okiem najlepszych instruktorów i specjalistów poznać i rozwijać nie tylko zainteresowania artystyczne, ale także wziąć udział w warsztatach rozwojowych opartych na technice Gestalt.
Wśród zaproszonych instruktorów znaleźli się: Ewa Tomasik – aktorka, pieśniarka, nauczycielka, Dominik Muszyński – jeden z najlepszych nauczycieli gry na bębnach w Polsce, Anna Ciochoń (Tahira) – mistrzyni Polski w tańcu brzucha, Waleria Musiał – artystka wykonująca niezwykłe gobeliny, Joanna Amrita vani – zajmująca się starohinduską sztuką masażu dźwiękiem mis tybetańskich, Szymon Seremet – poeta, aktor Teatru Nie Teraz, Jowita Bartnik– twórczyni Studia Profesjonalnego Studia Makijażu i Wizażu w Tarnowie oraz Monika Rachwał-Wcisło - Specjalistka Counsellingu Gestalt, Joanna Burnat, Elżbieta Szczerba – obie są pedagogami i psychoprofilaktykami, współtworzą Pracownię Rozwoju Osobistego Holos w Tarnowie.
„Chcemy by Festiwal stał się początkiem cyklicznego wydarzenia w naszym mieście.” – mówią organizatorzy.

Zapisów można dokonywać telefoniczne (507 867 375, 505 254 754), mailowo lub osobiście w siedzibie PRO Holos przy ul. Bernardyńskiej 21/5 w Tarnowie.
Więcej informacji o warsztatach, prowadzących i zapisach można znaleźć pod adresem: http://www.proholos.pl/index.php/pol/3na3.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:20:47
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html