To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prezentacja twórców komiksu z Tarnowa, Rzeszowa i Krakowa (zmiana terminu) aktualizacja   -   17/5/2010
Finisaż wystawy komiksu
Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza do Galerii Pasaż na finisaż wystawy „Komiks”. O komiksie rozmawiać będą: Wojciech Birek, Marek Misiora, Bartek Żołyński, odbędzie się również promocja książki Marka Misiory „Bibliografia komiksów wydanych w Polsce do końca roku 1990” świeżo wydanej przez Fundację Tranzyt/CENTRALA. Ponadto na finisażu zagrają: Teknociziak, Yagi, Dead Meat Ltd. (Tarnów). Finisaż, z uwagi na zagrożenie powodziowe i utrudnioną komunikację, przesunięty został o tydzień, na czwartek, 27 maja o godz. 18:00. Termin i godzina potwierdzone zostaną jeszcze w osobnej wiadomości.

Ogloszenie
>

Przypomnijmy, że w czynnej od 20 kwietnia wystawie udział biorą: Wojciech Birek, Łukasz Borowiecki, Nikodem Cabała, Jarosław Ejsymont, Klaudyna Jachna-Szmigielska, Karol Jesiołkiewicz, Tomasz Król, Maciej Mazur, Grzegorz Pudłowski, Marcin Podolec, Przemysław Świszcz, Kuba Woynarowski, Jacek Zabawa, Bartek żołyński.
Z kolei „Bibliografia komiksów wydanych w Polsce do końca roku 199”9, red. Marek Misiora, ukazała się w ramach serii Biblioteka Centrali, wydawnictwa projektu CENTRALA - Central Europe Comics Art, poświęconego komiksografiom Europy środkowej. www.centrala.org.pl. Praca zawiera dane bibliograficzne o ok. 2770 albumach komiksowych, ok. 2250 komiksach wydrukowanych w gazetach, 41 książkach traktujących o komiksie, 233 artykułach o komiksie z gazet.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 10:33:32
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html