To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wystawa Łukasza Pazery w BWA    -   18/5/2010
Pocztówki ze Strefy
Galeria Miejska BWA zaprasza do Pasażu Tertila w dniu 21 maja o godz. 18:30 na wernisaży wystawy grafiki Łukasza Pazery „Pocztówki ze Strefy”. ”Strefa – niestabilna, niebezpieczna, nieobliczalna przestrzeń, która ma absolutną władzę nad wszystkim, z czym się zetknie. Moja koncepcja „Strefy’’ nawiązuje do 3 elementów: powieści „Piknik na skraju drogi’’ autorstwa braci Arkadija i Borysa Strugackich wydanej w 1972 roku, filmu „Stalker’’ nakręconego na podstawie książki przez Andrieja Tarkowskiego w 1979 roku oraz do katastrofy nuklearnej, która zdarzyła się w ukraińskim Czarnobylu w 1986 roku. Prace wykonane są cyfrowo z wykorzystaniem malarskich narzędzi cyfrowych, grafiki trójwymiarowej, a także podkładów akrylowych, przetworzonych i uzupełnionych w komputerze” - pisze Łukasz Pazera. Wernisaż połączony będzie z prezentacją dotyczącą powstawania teledysku Gorillaz El Manana, który artysta współtworzył. Dla gości wernisażu czekają niespodzianki do wylosowania – autorskie albumy, przygotowane specjalnie na wernisaż!

Ogloszenie

Łukasz Pazera – Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom w 2004 r. w pracowni filmu animowanego prof. Jerzego Kuci. Zajmuje się filmem animowanym, grafiką komputerową 3D i 2D, malarstwem oraz rozwojem autorskich technologii z zakresu animacji trójwymiarowej. Jest autorem kilku filmów animowanych, współpracował z Tomkiem Bagińskim i warszawskim studiem Platige Imane, pracował też przy projektach plastycznych i scenopisie do krótkometrażowego filmu fabularnego „Storage’’ w reżyserii Davida Lea. Obecnie współpracuje głównie z londyńskim studio animacji Passion Picture przy realizacji teledysków, projekcji video oraz projektów reklamowych. Zajmuje się ponadto studiowaniem technologii wykorzystywanych w animacji trójwymiarowej i tworzeniem oprogramowania na potrzeby cyfrowych produkcji. Prowadzi także wykłady i warsztaty z zakresu animacji komputerowej na różnych uczelniach na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec i krakowskiej ASP. Ma na koncie artykuły i wywiady w branżowej prasie polskiej, brytyjskiej oraz w USA.
To pierwsza wystawa Łukasza Pazery w tarnowskiej Galerii Miejskiej; będzie ona czynna do 15 czerwca.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 20:01:52
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html