To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sławomir Ramian i tarnowski Nano Vo na międzynarodowym festiwalu    -   18/5/2010
Zagłosuj na dawny „Czuband”
Sławomir Ramian z zespołem Nano Vo (dawniej tarnowski Czuband) uczestniczą w rozpoczynającym się jutro, 19 maja Międzynarodowym Festiwalu Carpathia Festival w Rzeszowie. Zespół walczy o nagrodę publiczności i wszyscy zainteresowani mogą, za pomocą sms, głosować na piosenkę zespołu.

Posłuchaj wypowiedzi Sławka Ramiana i utworu „Mewa” Nano Vo :

Ogloszenie
>

Już 19 maja rusza kolejna edycja Rzeszów Carpathia Festival. Jest to miejsce spotkań wokalistów, zespołów muzycznych oraz animatorów kultury z całej Europy. Do udziału w tegorocznej edycji festiwalu, jury wybrało wokalistę Sławomira Ramiana i jego zespół Nano Vo. Zmierzą się oni z innymi uczestnikami między innymi z Norwegii, Serbii, Włoch, Mołdawii, Francji, Hiszpanii i Czech. Tarnowskich muzyków oceniać będzie festiwalowe jury, w skład którego zasiadają europejskie osobistości życia muzycznego – Dorota Szpetkowska, Zygmunt Kukla, Jerzy Dynia Ruggero Robin, Egon Póka, Peter Lipa oraz Attila Weinberger.
-Przygotowujemy się bardzo intensywnie do tego wydarzenia, obiecujemy że damy z siebie wszystko – mówi lider grupy Sławek Ramian.

Sławek Ramian i zespół Nano Vo to nowe oblicze tarnowskiej grupy Czuband, która brała udział między innymi w koncertach finałowych Coke Live Freshnoise. W skład zespołu wchodzą również – Tomasz Januszewski (gitara), Grzegorz Nosek (gitara basowa), Miłosz Mikrut (perkusja), Kajetan Borowski (instrumenty klawiszowe) oraz gościnnie Natalia Baj (chórki) i Łukasz Przetak (chórki). Utwór „Mewa”, który wykonają podczas festiwalu, został także doceniony przez twórców programu Hit Generator. Piosenki można posłuchać on-line na stronie festiwalu www.carpathia.rzeszow.pl. Poszczególni muzycy mają także na koncie współpracę z innymi lokalnymi grupami - Dwie Murzynki, chór Gos.pl, Dzika Kiszka, Anaconda, Totentanz. A wokalista Sławek Ramian uczy śpiewu w Tarnowskim Centrum Kultury.

Tarnowianie wystąpią w ramach festiwalu już w najbliższy piątek, natomiast wszyscy którzy chcieliby pomóc grupie w zdobyciu nagrody publiczności wystarczy aby wysłali SMS na numer 72601 o treści paulobettini.pl 12 (koszt 2,44 zł z vat). Plebiscyt trwa do 21.05.2010, godz. 23:59, każdy, kto odda głos weźmie udział w losowaniu cennych nagród.
Szczegóły na stronie festiwalu.
Zespół wspiera Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie.

Trzymamy kciuki!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:07:44
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html