Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Propozycje weekendowe   -   06/8/2004
Koncert hardrockowy, koncert klasyczny na wiolonczelę i fortepian, rockandrollowe standardy z lat 60-tych, dyskoteka w Dębnie połączona z kolejnymi eliminacjami wyborów "Dziewczyny Lata" i kolejne spacery historyczne po tarnowskiej Starówce i Starym Cmentarzu - to wybrane propozycje na spędzenie wolnego czasu w Tarnowie i okolicach w trakcie nadchodzącego weekendu. Wśród imprez rekreacyjnych i sportowych na pewno najatrakcyjniej zapowiada się niedzielny Piknik Rodzinny z Tarnovią, na obiektach przy ul. Bandrowskiego.

Ogloszenie

Jeszcze dziś popołudniu można się wybrać do Kąśnej Dolnej, do Dworku Paderewskiego, aby wysłuchać koncertu na wiolonczelę i fortepian. W wykonaniu młodych artystów: Dobrochny Zubek – wiolonczela i Piotra Sałajczyka – fortepian usłyszymy utwory J. Brahmsa, R. Schumanna, M. Brucha, A. Ginastery oraz znanego doskonale tarnowskim melomanom Romana Zubka. Początek koncertu o 18.00, godzine wcześniej wyjeżdża autobus spod Tarnowskiego Teatru. Rezerwacje - tel. 621-09-21.
O 20.00 w Amfiteatrze Letnim w ramach koncertu "SunFlower i przyjaciele" usłyszymy cięższe rockowe brzmienia w wykonaniu głównie muzyków popularnego tarnowskiego zespołu rockowego. Wstęp, jak zwykle, wolny.

Atrakcyjnie zapowiada się sobotni wieczór na Rynku. O 19.30 grupa "Chrząszcze " zainauguruje tutaj cykl "W rytmach lata ". CHRZĄSZCZE (na zdjęciu) to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów w Polsce grający muzykę lat sześćdziesiątych m.in. The Beatles, The Shadows, Czerwone Gitary. Zespół występuje w niezmienionym składzie od 1997 roku i ma za sobą ponad 500 koncertów w Polsce, Niemczech i Austrii. Zespół stanowią :
Krzysztof Konopka - wokal, gitara elektryczna, Ryszard Wielbiński - wokal, gitara basowa, Roman Kaczmarek - perkusja, Tomasz Salków - wokal, instrumenty klawiszowe, Zbigniew Białata - wokal, gitara solowa.

Poza Tarnów, do Dębna, będą musieli się udać ci, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnych eliminacjach wyborów MISS LATA Tarnowa i okolic . W tamtejszej dyskotece-klubie PLANETA X odbędzie się kolejny wieczór eliminacji tych wyborów. Cykl zaplanowany na wszystkie wakacyjne soboty ma na celu wyłonienie najpiękniejszych dziewcząt regionu. Wszystkie one wchodzą do dyskoteki gratis ! Uczestnicy imprezy biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym 11-dniowej dwuosobowej wycieczki do Hiszpanii. Każdy sobotni wieczór w Dębnie ma bardzo atrakcyjny program. W czasie imprezy występują najlepsi dj`e, specjalni goście z pierwszych stron gazet i programów TV. W trakcie każdej z imprez typowane będą kolejne kandydatki do tytułu Miss Lata. Na stronach naszego portalu, co tydzień brać można udział w specjalnym konkursie, w której Panowie wygrać mogą bezpłatne wejściówki na kolejne, sobotnie imprezy w Dębnie. W tym tygodniu otrzymują je Daniel Miś i "peters".

Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki oraz Tarnowskie Centrum Kultury na najbliższą niedzielę, tj. 8 sierpnia, zaplanowali dla tarnowian oraz wszystkich zainteresowanych historią naszego miasta aż dwa Spacery.
Początek pierwszego, w ramach cyklu SPACERÓW PO TARNOWIE, o godzinie 12:30, w sali 22 TRCKiOT przy Rynku 7. Prowadzi je dr Andrzej B. Krupiński. Tym razem poznamy historię, architekturę i ekspozycję wnętrz ratusza tarnowskiego. Zaplanowano również omówienie pomników nagrobnych - skarbów tarnowskiej Katedry, będące kontynuacją ubiegłotygodniowego spotkania.
Drugi Spacer, z serii NIEDZIELNE SPACERY PO STARYM CMENTARZU, rozpocznie się zwyczajowo o godzinie 16:00 przed bramą główną Starego Cmentarza. Prowadzący - Antoni Sypek - przybliży nam historię nekropolii oraz osób tu spoczywających. Tematem najbliższego spotkania będzie "Palestra Tarnowa w okresie autonomicznym".

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się niedziela 8 sierpnia na obiektach MKS Tarnovia. Tego dnia przewidziano na stadionie przy ul. Bandrowskiego wielki Piknik Rodzinny z Tarnovią. Organizatorzy - władze klubu, obchodzącego w tym roku 95-lecie istnienia, zapraszają na wszystkie swoje obiekty całe rodziny, zapewniając bardzo atrakcyjny program. Każdy uczestnik pikniku, który weźmie udział w jednym z konkursów, gier i zabaw zaplanowanych 8 VIII na Tarnovii otrzyma upominek !
Już przed południem rozpoczną się na stadionie rozgrywki piłkarskie, w których udział wezmą reprezentacje największych tarnowskich zakładów pracy. Rozpoczna się też finały otwartych turniejów tenisa ziemnego i stołowego (zapisy i eliminacje do turnieju tenisowego już w sobotę od 8.30 ). W niedzielę popołudniu (od godziny 14.00) przewidziano m.in. pokazy kulturystyczne w wykonaniu medalistów Mistrzostw Polski, zawody w wyciskaniu sztangi, sztafetę VIP-ów i spotkanie z mistrzynią Polski w półmaratonie w kategorii powyżej 50 lat - Barbarą Prymakowską, która odpowie m.in. na pytanie "Jak i dlaczego biegać ?". Będą też występy grup tanecznych ze Studia Tańca HONORATA (równiez mistrzynie Polski !) , pokazy wschodnich sztuk walki, spotkanie z mistrzem świata we wspinaczce sportowej Tomaszem Oleksym a także pokazy motolotni.
Piknikowi zaplanowanemu na wszystkich obiektach klubu towarzyszyć będą liczne konkursy, przewidziano też prezentacje firm - sponsorów Pikniku, m.in. prezentacje firm motoryzacyjnych, kiermasz sprzętu sportowego, zlot rowerzystów. Nie zabraknie oczywiście punktów gastronomicznych, dmuchanych pałaców i zjeżdżalni dla dzieci. Celem Pikniku jest - w możliwie atrakcyjnej formie, w trakcie typowo rozrywkowo-rekreacyjnego programu - pokazanie nieco zapomnianego już a wciąż istniejącego potencjału jednego z najstarszych klubów sportowych w kraju, jakim jest MKS TARNOVIA.
Więcej na temat Pikniku przeczytacie na stronie www.okay.pl/piknik
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(06-08-2004) a :
ale bedzie zabawnie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-08-2004) eww :
weqw

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-08-2004) de :
ale jaja szkoda że nie ma nic ciekawego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) a :
jasne ..mas z racje narkotykow nie bedzie ehhe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947