To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert Funky Monkey i tarnowski Sandwich On The Floor    -   19/5/2010
Młody Jazz po tarnowsku w TCK
Kolejna koncertowa propozycja z cyklu „Młody Jazz” zaplanowana jest na koniec maja i będzie miała bardzo lokalny charakter. Podczas koncertu wystąpią aż dwie formacje. Jako pierwszy swój repertuar zaprezentuje młody tarnowski zespół Sandwich On The Floor, w którego skład wchodzą młodzi tarnowscy muzycy, zaś w finale, po raz pierwszy w Piwnicach TCK zagra pochodzący z Dębicy zespół Funky Monkey. Mimo wielu różnic, w tym wieku, obydwa zespoły połączy jedna scena i hasło „młody jazz” wyzwalając zarówno u jednych, jak i u drugich dużą dawkę pozytywnej energii.

Ogloszenie
>

SANDWICH ON THE FLOOR zapoczątkował swoje istnienie w czasie, kiedy to jeszcze obecni studenci jazzowych wydziałów Krakowskiej i Katowickiej Akademii Muzycznej uczęszczali do jednego liceum muzycznego w Tarnowie. Chęć połączenia muzyki jazzowej z żywiołowym groove-owym graniem zaowocowała ciekawym i osobliwym brzmieniem zespołu,które wiele razy spotykało się z aprobatą odbiorców. Mimo iż muzyka którą tworzą jest mocno osadzona w stylistyce fusion, każdy z członków zespołu, muzycznie ma bardzo silne korzenie mainstreamowe. Materia muzyczna jaką tworzy „Sandwich On The Floor” cały czas ulega ewolucji, zaskakując niejednokrotnie samych muzyków.
FUNKY MONKEY jest zespołem grającym smooth jazz. W repertuarze posiada głownie przeboje tego odłamu jazzu. Band tworzą doświadczeni dębiccy muzycy.
Marek Ruda - utalentowany saksofonista, pedagog, absolwent I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy, oraz Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Człowiek pełen pozytywnej energii.
Piotr Pociask - gitarzysta, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Obecnie nauczyciel i instruktor zespołu jazzowego w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie. Od siedmiu lat współpracuje z Operą Krakowską. Jest animatorem sceny jazzowej w Tarnowie oraz pomysłodawcą i organizatorem dwóch edycji Warsztatów Jazzowych w Tarnowie oraz pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu Tarnów Jazz Contest. W latach 1994 - 98 pobierał lekcje mistrzowskie i konsultacje u Jarka Śmietany.
Antoni Kocaba (instrumenty klawiszowe) - muzyk z wieloletnim doświadczeniem. Przez kilka lat członek jazzowego zespołu Chameleon. Od ponad dziesięciu lat współtworzy grupę Tender.
Piotr Olechowski - basista, sideman, kompozytor, pomysłodawca i założyciel zespołu. Koordynuje twórczą pracą Funky Monkey, programuje loopy. Wiedzę muzyczną zdobywał w Państwowej Szkole Muzycznej w Dębicy i Krakowie oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W roku 2008 wystąpił z zespołem Ich Troje na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie i w studiu miał przyjemność współpracować z takimi zespołami/muzykami jak Ich Troje, WueN, Mateusz Mijal i Chłopacy, Piotr Czerny, Iga Lis, Łukasz Sobolak, Tomek Kamiński, Piotr Franczak, Adam Drzewiecki, Adam Szewczyk, Marcin Neuman, Adam Jarzmik, Wojtek "Guma" Gulis, Stanisław Domarski, Dominik Mietła, Vitaly Ivanow...
Waldek Ruda (perkusja) - absolwent I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Aktualnie gra w zespołach Chameleon i Combo.

Bilety w cenie 9 zł do nabycia w TCK. Informacje: www.tck.pl oraz tel. 014 6 888 888
Piwnice Tarnowskiego Centrum Kultury, Rynek 5, 28 maja godz. 19:30
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:49:54
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html