To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zawody na torze Speed Race Tarnów    -   19/5/2010
Karting Grand Prix 2010 – III runda
Zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu na zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2010 - III runda O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”, które odbędą się w niedzielę - 30 maja 2010 na torze SPEED RACE TARNÓW. W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie w każdym wieku, młodzież szkolna oraz studenci.

Ogloszenie

Zapisy i trening już trwają codziennie w godz. otwarcia toru kartingowego "SPEED RACE" Tarnów. Kwalifikacje odbywają się do soboty 29 maja br. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia i czas kwalifikacji.

Cieszące się dużym zainteresowaniem zawody o charakterze szkoleniowo-rekreacyjnym, łączą tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją. To impreza dla każdego w formie współzawodnictwa, który chce skonfrontować swój styl jazdy z zasadami prawidłowej techniki kierowania, mającymi bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Udział pozwoli uczestnikowi pewniej "poczuć się" za kierownicą i ułatwi podejmowanie właściwych decyzji w trudnych sytuacjach mogących wystąpić później na drodze. ”Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności. Być może ten dzień stanie się początkiem Twojej przygody ze sportem kartingowym. Połączenie zabawy z rywalizacją sportową sprawią, że emocji na pewno nie zabraknie” - zachęcają organizatorzy.
Informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl. O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 793 083 022.

Tarnów – tor kartingowy „Speed Race”, ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych, niedziela 30 maja godz. 9:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (młodzik, junior)
godz. 11:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (mini) - dzieci od 5 roku życia
godz. 12:30 - klasa popularna (open).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:00:18
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html