To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Teatr – kula u nogi, czy skrzydła dla miasta? aktualizacja   -   19/5/2010
Panel dyskusyjny poświęcony kulturze
22 maja (sobota) o godz. 15:00 w Klubie Gwiazda, przy ul. Kopernika 7 - a nie jak wcześniej pisaliśmy w Sali Lustrzanej w Tarnowie - odbędzie się interesujący panel dyskusyjny zatytułowany „Tarnowski Teatr – kula u nogi, czy skrzydła dla miasta?”. Uczestnikami panelu będą: prof. Maria Szyszkowska ("Teatr- ile etyki, ile prawa"), Wiesław Hołdys ("Dyrekcja teatru jako model zarządzania") oraz przedstawiciel ZASP. Do udziału w tym spotkaniu zapraszają organizatorzy - aktorzy i pracownicy Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego.

Ogloszenie
>

”Od dłuższego czasu jesteśmy świadkami wydarzeń znamionujących zapaść w polskim teatrze. Co rusz to kolejne osoby, opisują sytuacje napawające niepokojem całe środowisko artystyczne. Dochodzimy do wniosku, że nastał czas na poważną dyskusję, na temat sposobów wyjścia z tego kryzysu. Chcemy zacząć od własnego podwórka, od spotkania osób związanych z kulturą i jej zarządzaniem w naszym mieście, w Tarnowie. Twierdzimy, że tylko w konstruktywnej dyskusji wszystkich środowisk twórczych Tarnowa, można stworzyć trwałe podwaliny odrodzonego teatru i odrodzonej sztuki, istotnej dla środowiska w którym są one tworzone. Chcemy zaprosić wszystkich, dla których kultura jest rzeczą ważną i równą innym podstawowym potrzebom ludzkim, na panel. Być może stanie się on zarzewiem czegoś istotnego dla Tarnowa. Dla nas wszystkich.” - piszą organizatorzy.
Honorowy patronat nad panelem sprawuje ZASP.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:43:11
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html