Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TEMI
  
  Festiwal niezależnego kina w Tarnowie   -   06/8/2004
Wiosną przyszłego roku Tarnów stanie się stolicą kina niezależnego. W mieście ma się odbyć międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych, który zgromadzi najwybitniejszych twórców, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Tarnów był gospodarzem jednej z edycji festiwalu w 1997 roku. Wtedy przyjechało tu ponad 100 osób z 12 państw świata. Wybór miejsca kolejnej edycji festiwalu nie jest bez znaczenia, gdyż właśnie w tarnowskim Pałacu Młodzieży od kilkunastu lat z powodzeniem działa pracownia filmowa „Szwenk”.

Ogloszenie

Co roku w zajęciach uczestniczy około dwudziestu młodych ludzi, zdobywających sporo nagród w konkursach filmowych w kraju i za granicą. Ich produkcje emitowała ogólnopolska telewizja, z którą zawodowo związało się już wielu absolwentów pałacowej pracowni. Do zorganizowania międzynarodowego festiwalu w Tarnowie filmowcy przymierzają się już od kilku lat, decyzja o imprezie dojrzewała stopniowo. - O zorganizowaniu festiwalu myślałem już od dość dawna - wyjaśnia Tadeusz Koniarz, kierownik pracowni filmowej „Szwenk”. - Festiwal będzie skierowany do młodzieży i staramy się, by był edycją międzynarodowego festiwalu z Warszawy. Czekamy jeszcze na ostateczną decyzję zarządu Federacji Niezależnych Twórców Filmowych w Polsce, która ma zapaść jesienią tego roku.

Tymczasem w lipcu gościł w Tarnowie Witold Kon, przewodniczący federacji, który rozmawiał o festiwalu z prezydentem Mieczysławem Bieniem. - Po sześciu latach przerwy zamierzamy zorganizować festiwal w Tarnowie - mówi Witold Korn - Wspólnie z Tadeuszem Koniarzem i dyrektorką Pałacu Młodzieży, Martą Komorowską, chcemy ożywić środowisko, prezentując niezależne filmy oraz przyciągnąć do Tarnowa ludzi zainteresowanych kinem. Mamy przychylność tarnowskich władz. Festiwal będzie dużym, międzynarodowym wydarzeniem, które przyczyni się do promocji miasta. Chcemy, by filmowa mapa Polski była bardziej zróżnicowana, stąd pomysł zorganizowania imprezy w Tarnowie.

Festiwalu filmów niezależnych, skierowanych do młodzieży, nie ma w Europie, polska impreza jest więc jedyną, którą popiera Światowa Unia Filmów Niezależnych „Unica”. (K-a)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 54)Dodaj komentarz
(07-08-2004) M.Wietrzyk :
Festiwal filmów niezależnych hehe ale nie od kasy, którą może rozdysponować prezydent Bień. Jak są niezależni, to niech nimi pozostaną do końca. Kolejny skok na tarnowską kasę. I po raz kolejny prezydent będzie udawał dobrego wujka.Szkoda, że jak zwykle będzie robił to za publiczne pieniądze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) marqo :
Panie Wietrzyk, czy ma Pan naje..ne w głowie czy Panu się po prostu nudzi. Chce Pan zrobić z Tarnowa pustynię kulturalną, ale za to z pięknymi chodnikami po których będą chodzić chyba tylko emeryci i renciści ? Bo młodzi uciekną stąd. Ja jestem za wszelkimi tego typu imprezami, by ludzie, zwłasza młodzi mieli możliwość dobrej rozrywki, a nie przesiadywali pod blokami, czy budkami z piwem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) juanita :
Wietrzyk to pewnie jakiś komuch i sknerowaty dziad. Tacy jak on to pierwsi kradną jak tylko dostana sie do koryta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) Mariusz :
Ja tam popieram- cos ciekawego przynajmniej bedzie sie dzialo. Juz i tak duuuzo turystow przyjezdza do tarnowa, zwlaszcza z zagranicy. Obserwuje to kazdego dnia na Rynku. A taki festiwal bedzie na pewno ciekawa kolejna atrakcja... A czy pieniadze beda? Oby byly i to jak najwiecej. Fajerwerkow nie musi byc tak jak to mialo miejsce na Dniach Tarnowa i juz koszty sie obniza...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) M.Wietrzyk :
Juanita obiecuję Ci,( i tym co są niewyżyci kulturalnie), że jak tylko "dostanę się do koryta" to pierwszą Cię okradnę a zrobię to w prosty sposób. Wydam m.in. Twoje pieniądze na festiwale, zabawy, pomniki, odwiedziny, delegacje, pomoc "potrzebującym" i cuda na patyku. Będziesz wtedy zadowolona i szcześliwa, tylko że szczęście skończy się w ciągu miesiąca a pozostałe 11 miesięcy będziesz wydłubywała kit z okien.Panie marqo a kto młodym ludziom zabrania iśc do kina czy do teatru. Niech sobie tylko za to zapłacą. Bo ja za pana i podobnych darmozjadów nie mam zamiaru płacić. Albo zróbmy inaczej. Ja panu zaplacę za bilet na "imprezę kulturalną" a pan mi zasponsoruje wyjazd do Włoch do LaScalli - takie mam potrzeby kulturalne i nie chce mi sie siedzieć pod blokiem. To jak, idziemy na taki układ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) Winetou :
Dopisujac do pana .margo.....to panie Wietrzyk chodniki tez Bien musi zrobic za publiczne pieniadze hehe.Powiedzialem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) W.Popiela www.upr.pl :
Krótko: ile będzie kosztowało nas, wszystkich podatników zrobienie przyjemności nielicznym? Przypominam przy okazji: 7. Nie kradnij. 10. Nie pożądaj żadnej rzeczy bliźniego twego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) M.Wietrzyk :
Winetou powiedział co wiedział. Poziom przedszkola. Publiczne środki służą właśnie temu by naprawiać publiczne ulice i chodniki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) PannaNikt :
Przeczytalam to info z gory na dol, z dolu do gory, z prawa na lewo, z lewa na prawo, wprost, wspak i na okraglo; i nigdzie nie doczytalam sie informacji, ze budzet UM bedzie finansowal w jakis sposob ta impreze. Moze poczekajmy na oficjalne dane, czy prezydent wylozy dla nich kase i ile? Bo na razie nie ma podstaw do takiej dyskusji.......

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-08-2004) Zdziwiony :
Naaaprawde sa tu osoby z innej planety....nie musicie mieszkac w Tarnowie. Dla was istnieje swiatowy spisek, wszyscy knuja i chca wydawac kase. Mam dla was miejsce dobre do dalszej dyskusji ...np. (blisko) ksiezyc. Pozdrawiam pierwszych malkontentow tego forum. Super dla ludzi ktorzy cos chca dla tego miasta. Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) M.Wietrzyk :
"Tymczasem w lipcu gościł w Tarnowie Witold Kon, przewodniczący federacji, który rozmawiał o festiwalu z prezydentem Mieczysławem Bieniem." Co powiedział prezydent można było przeczytać w poprzednich tematach. Tak więc PannoNikt UM za nasze pieniądze będzie finansował tą imprezę. Panie zdziwiony a mnie wydaje się, że za dużo jest tu ludzi, którzy jeszcze nie pracują tylko są na utrzymaniu rodziców. Wydaje się tym ludziom, że pieniądze biorą się z kieszeni taty albo z portmonetki mamy. Tak nie jest! Pieniądze biorą się z pracy, czasem bardzo ciężkiej. Ciekawe czy wasi rodzice chcieliby odpracowywać pańszczyznę bo prezydent Bień chce zorganizować, festiwal, zabawę, koncert, chce promować miasto itd. Jestem pewien, że w znakomitej większości odpowiedzieliby prezydentowi że nie mają zamiaru pracować na realizację jego pomysłów. Na szczeście dla prezydenta Bienia i na nasze nieszczeście wystarczy, że urzędnicy z magistratu sięgną po publiczne środki zamiast zmuszać ludzi do pracy. Prezydent wydaje pieniądze w sposób dla ludzi "niewidoczny" nie sprawiając im w ten sposób przykrości - ba, niektórzy są nawet zadowoleni "bo była zabawa". Nie zdajecie sobie jednak sprawy, że pieniądze te to nic innego jak swego rodzaju pańszczyzna tylko egzekwowana w strawnej dla l**u postaci! "Super dla ludzi ktorzy cos chca dla tego miasta." Dziękuję! Właśnie dlatego, że chcę dobrze dla tego miasta, pan chce mnie wysłać na księżyc.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) Winetou :
Wietrzyk kim ty jestes , zeby uwazac kogos za przedszkole .Jak widac twoje ograniczenie jest tylko do zaprzeczania .Co takiego wielkiego napisales ,zeby sie przekonac ilez ty chcesz zrobic dla miasta.Narazie wychodzi ci tylko krytyka.Powiedzialem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) M.Wietrzyk :
Nie pisaniem (albo nie tylko pisaniem) robi się coś dla miasta. Wystarczy zerknąć co dla miasta zrobił np. KoLiber. "Wietrzyk kim ty jestes , zeby uważać kogos za przedszkole" Jestem człowiekiem myślącym, a nie bezmyślnie powtarzającym za innymi obiegowe opinie nie mające najczęściej nic wspólnego z prawdą."Jak widac twoje ograniczenie jest tylko do zaprzeczania ."Na całe szczęście nie ograniczam się do zaprzeczania, ale trudno nie zaprzeczać działaniom szkodzącym miastu i jego mieszkańcom."Narazie wychodzi ci tylko krytyka" Nie znasz mnie Winetou więc skąd możesz wiedzieć co mi wychodzi a co nie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) hubert :
najlepiej nie robić nic tylko bić pianę...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) Winetou :
Wiesz nie znam cie to fakt .chetnie bym poznal........mialem napsiac cos innego ale widze , z e jestes walniety na dodatek .Tutaj sa komentarze a nie pokazywanie jakim sie jest madrym lub madrzejszym od innych.kazdy ma sobie prawo napisac co chce.Wiec myslenie zosatw soebie a komentarze innym.Powiedzialem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) M.Wietrzyk :
Teraz już wiem, że z toba Winetou nie ma o czym rozmawiać. Zaprzeczasz sobie w każdym zdaniu (na dodatek pokazując że nie myślisz przy wpisywaniu komentarzy) "Wiec myslenie zosatw soebie a komentarze innym"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) Zdziwiony :
A co zrobił "Koliber" dla tego miasta??? Zmieniam zdanie musisz Wietrzyk wrocic z ksieżyca na ziemie (tam Cie wyslalem), bo loty masz wielkie jak "Twoj ptaszek" (oczywiście Koliber).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) M.Wietrzyk :
Odsyłam na stronę KoLibra.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) Winetou :
Jakos wietrzyk nie tylko mi niepasisz .miasto am swojego włodazra i jak narazie idzie mu dobrze.Mistrzu komentarza eheheh.Juz tu sa nawet goscie co paragrafami strzelaja , jestes podobny .A komentarz to nie artykoł jak ty sobie pozwalasz tu wypisywac.Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) M.Wietrzyk :
Naucz się najpierw pisać po polsku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) jJacek :
Czy ktoś z dyskutujących pamięta jeszcze jaki był temat informacji z Temi?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) Winetou :
jestem z Gor Skalistych cwoku.ze szczepu tata ma jaja ehehhePowiedzialem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) m_aniek_ :m_aniek_@op.pl 
Taki festiwal jest potrzebny dla takiego miasta jak Tarnów by młodzież miała szanse zaistnieć nie tylko wsród przyjaciół a także jest to jakaś forma rozrywki dla ludzi w tym miescie jakim jest Tarnów

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) toya :
liczę na to,że ktoś to przeczyta bo to co wyczytałem z tej strony to jest chyba jakiś żart. Ludki!! jak wam sie podoba Tarnów z ogródkami piwnymi na rynku i niczym więcej, to jest atrakcja turystyczna? Może dla turystów, ale my tu mieszkamy! Dlatego pomysł zorganizowania takiego festiwalu w Tarnowie o którym nieraz slyszałem że nie jest to Tarnów tylko Tarnówek - tzn że nic tam sie nie dzieje uważam za pomysł trafiony.Co na to Wydzial Promocji Miasta? Zorganizowanie festiwalu to cenna inicjatywa i wazna dla miasta,bo dzieki temu ktoś w kraju usłyszy ,że u nas się coś dzieje. Jeżeli Panowie Wietrzyk i Popiela jesteście innego zdania to nie zasługujecie nawet na miano kretynów.pozdrowienia Krzysiek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-08-2004) M.Wietrzyk :
Dorośnij najpierw smarku i zacznij zarabiać na siebie a później będziesz decydował gdzie wydać nie swoje pieniądze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-08-2004) hubert :
Idź się Pan przewietrzyć,Panie Wietrzyk.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-08-2004) mel :
Naprawdę czegoś nie rozumiem panie Wietrzyk. Przyjmuję (i zgadzam sie z tym), ze dotowanie festiwalu, jakiegos koncertu, Dni Tarnowa, Sylwestra , etc. to szastanie publicznym groszem, który można lepiej spożytkować. Ale ...czym innym jest jednak zgoda Prezydenta, który jeśli postanowi o takiej dotacji to musi ją dobrze uzasadnić, a czym innym starania oganizatorów o ten rodzaj "patronatu". Do tego każdy ma prawo. Bo to też jego podatki zasilają kasę miasta. I jeśli uwiarygodni swoją propozycję, przekona decydentów i zapewni miastu i jego mieszkańcom jakąś korzyść z tego, co proponuje - to będzie jego (nie tylko jego) zwyciestwo. Ale - prawda, to Przezydent ponosi odpowiedzialnośc za decyzję i MUSI ją bardzo dobrzez uzasadnić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) M.Wietrzyk :
Panie mel jeżeli jest tak jak pan napisał (a tak właśnie jest wg mnie), że dotowanie imprez to szastanie publicznym grosze to nie ma znaczenia jak uzasadnią swoją decyzję władze miasta. Szastanie pozostaje szastaniem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) Michał :
Krótka informacja o projekcie kina niezależnego w Tarnowie, a już niektórzy wietrzą skok na kasę miasta... No cóż, może nie lubią niezależnych, może mają za mało betonu wokół siebie i uważają, że podatki wszystkich tarnowian należy wydawać na kostkę brukową? A te argumenty, że młodzi nie mają pojęcia o rozsądnym wydawaniu pieniędzy! Radzę szerzej otworzyć oczy. Dobrze, że komuś się chce robić festiwal w naszym mieście, gdzie najlepiej nie wychylać się z nowymi pomysłami, bo malkontentów nie sieją, oni tu mieszkają... W PM Koniarzowi się chce. I młodym, także w Tarnowie, się chce realizować filmy /zdaje się, że za swoje pieniądze/. Warto chyba je zobaczyć!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) Winetou :
Dwa lata temu Prezydent nie zrobił Sylwestra to tez mu sie oberwało.Wiec po co to głupie gadanie.Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) mel :
Tak, panie Macieju. Tylko my wszyscy żyjemy tu i teraz. Pieniądze, które każdy z nas wydałby na co mu się podoba są nam z kieszeni wydzierane na tysiące sposobów przez państwo, również organizatorom festiwalu!. Nic dziwnego, że choć część chcą odzyskać w ten sposób i przeznaczyć na to, co ich zdaniem jest dobre i pożyteczne. Nota bene to wciąż jest legalby sposób "odzyskiwania" kasy i z tą niemoralnością też nie przesadzałbym . To w końcu też ich pieniądze, nie tylko Pana !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) Szumusic :szumusic@jasna.tarnow.pl 
Panie Wietrzyk i panie Popiela! Jestem Młodym człowiekiem, ale sam zarabiam na siebie. Płacę podatki. Po godzinach bywałem (trochę już nie mam czasu) twórcą kina niezależnego. Ja i Moi przyjaciele włożyliśmy w nasze produkcje masę prywatnej kasy i troszkę poznaliśmy środowisko twórców kina offowego. Ci ludzie naprawdę dokładają do interesu więcej niż wyjmują a najlepszym przykładem tego jest Tadeusz Koniarz, pierwsze "tarnowskie" skojarzenie w pewnych kręgach (właśnie kino offowe), Który na pewno przy takim festiwalu więcej wyda na telefon niż wynosi jego marna pensyjka instruktora w prowincjonalnym pałacu młodzieży. Nikomu za taką kasę nie chciałby się ruszyć tyłka z krzesła. Najlepiej byłoby pozostać w Tarnówku, robić swoje i nie wychylać się z żadną inicjatywą, bo kolbry zadziobią

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) M.Wietrzyk :
Panie Szumusic naprawde nie interesuje mnie kto ile wykłada ze swoich pieniedzy na swoje potrzeby i czy przynosi mu to korzyśż czy stratę. Proszę tylko, aby swoją zabawę organizować za swoje pieniądze a nie za m.in. moje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) toya :
Panie Wietrzyk zobacz pan na swój tekst (09-08-2004) M.Wietrzyk : Naucz się najpierw pisać po polsku. najpierw sam pisz tak jak cie w szkole uczyli a później pouczaj innych.Proszę sobie sprawdzić swoje teksty. Teraz już wiem że skrót UPR oznacza nic innego jak UPIERDLIWY.dobranoc

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2004) Jacek :
Mister Wietrzyk co Ty wąchasz,że tak pieprzysz?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-08-2004) M.Wietrzyk :
Eheheh nareszcie ktoś uważnie przeczytał co piszę. Toya ;-) Jacuś dziecinko co ty wąchasz, że nic nie rozumiesz z tego co napisałem?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-08-2004) Winetou :
Bo wychodza bzdety / wietrzyk /z tego co piszesz .Tylko nie za moje nie za Twoje.Tylko co zrobiles Ty i ta twoja upr /. juz nawet szkoda duzych liter /.Jak katarynki .Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-08-2004) Winetou :
Bo wychodza bzdety / wietrzyk /z tego co piszesz .Tylko nie za moje nie za Twoje.Tylko co zrobiles Ty i ta twoja upr /. juz nawet szkoda duzych liter /.Jak katarynki .Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-08-2004) Jacek :
Trudno zrozumieć te Twoje teorie spiskowe.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2004) M.Wietrzyk :
A co mieliśmy zrobić jako UPR?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2004) Winetou :
??? Widzisz Wietrzyk tu jest koniec waszego myslenia."Co mielismy zrobic"Jaki program takie poparcie .Macie takiego lidera jak Samoobrona i nigdy niezyskacie wiecej.Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2004) Don Kichote :
Partia taka jak UPR w systemie demokratycznym nie ma szans na zdobycie władzy. Lud zawsze będzie wierzył w populistyczne obiecanki-cacanki. No chyba dopiero gdy cywilizacja runie, i trzeba będzie ją budować od podstaw.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2004) Tomasz :
Wreszcie będzie jakieś miedzynarodowe wydarzenie w Tarnowie. W dodatku kulturalne! Pozdrowienia dla Tadka Koniarza i AKF Szwenk !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2004) M.Wietrzyk :
Winetou nie masz pojecia o czym piszesz. Wymień cele jakie stawiają sobie pratie polityczne i czemu one służą to pogadamy dalej. Jak nie, to sobie jeszcze poczytaj na ten temat i wtedy się wypowiadaj. Druga sprawa. Skąd wiesz jaki mamy program skoro go nie przeczytałeś.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2004) hubert :
Panowie z UPR-u przy każdej okazji pouczają maluczkich...Na wszystko mają gotową odpowiedź i w każdym temacie tacy błyskotliwi.A jacy prawi.Pogratulować dobrego samopoczucia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-08-2004) M.Wietrzyk :
Życzę panu hubertowi tego samego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-08-2004) Łabędź :
Miło, że UPR walczy o pieniądze podatników jak lew, szkoda tylko iż ta imponująca waleczność nie dała się zauważyć wcześniej, gdy trzeba było finansować kampanię własnych kolesi. Ja jako podatnik właśnie domagam się respektowania moich praw (w tym także powszechnego dostępu do kultury, sztuki i rozrywki) i co za tym idzie do wspierania podobnych inicjatyw. Parkingom dla radnych, kretyńskim deptakom nad Wątokiem (otwierającym serca i oczy na malowniczy widok zgnuśniałej części miasta nieco powyżej linii potoku) już dziękujemy, chcemy głosu młodego kina. Szwenk walczy! PeeS: UPR też już mógłby zejść na karty historii ze swymi pomysłami i stamtąd już nie straszyć więcej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) M.Wietrzyk :
Łabędź bredzisz! Bredzisz i to nie wiesz jak bardzo. Napisałeś gościu: "szkoda tylko iż ta imponująca waleczność nie dała się zauważyć wcześniej, gdy trzeba było finansować kampanię własnych kolesi." Wiesz z czego była finansowana kampania wyborcza UPR? Z tego co zostało wpłacone przez prywatnych ludzi - dobrowolnie!!! Sprawozdanie finansowe jest do wglądu. Przypominam na przyszłość - UPR nie korzysta ze środków publicznych!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) M.Wietrzyk :
PS. Pomysły rodem z minionej epoki kiedy to wszystko "się należało" mogłyby zejść z kart historii i nie straszyć już więcej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) Winetou :
A gdzie ty byłes jak wszystko sie nalezało sam niezarłes .Powiedzialem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) M.Wietrzyk :
Nie wyciągam ręki po cudze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) a :
cudze nie tuczy eheheh

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) Don Kichote :
Dla Ciebie Łabędź deptak nad wątokiem jest kretyński, dla kogoś innego festiwal filmów może być kretyński.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2004) a :
w tych opisach wszystko jest kretynskie co by nie zrobili

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947