To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z gminy Dębno    -   25/5/2010
Na pomoc Szczurowej
Zbiórka darów w szkołach na terenie całej gminy to odpowiedź gminy Dębno na prośbę o pomoc, o która zwrócili się sąsiedzi z ogarniętej powodzią gminy Szczurowa. Wcześniej w akcję ratowniczą włączyli się strażacy z kilku jednostek OSP z gminy Dębno.

Ogloszenie

Z inicjatywą powszechnej zbiórki na ternie gminy wystąpił wójt gminy Dębno Grzegorz Brach. –Pomoc w tym przypadku potrzebna jest natychmiast, a sieć szkół pokrywająca całą gminę umożliwia realizację akcji w szybkim tempie – tłumaczy. Mieszkańcy otrzymali przy tym informację, że potrzebne są zwłaszcza środki czystości. Po opadnięciu wody przyjdzie czas sprzątania, przy którym artykuły chemii gospodarczej będą konieczne. W warunkach po powodzi szczególnie szybko i łatwo rozwijają się bakterie i dezynfekcja sprzętu i pomieszczeń jest niezbędna, by uniknąć epidemii.
Transport darów do gminy Szczurowa zorganizuje samorząd gminy Dębno. Zostaną one dostarczone potrzebującym tak szybko jak to będzie możliwe.

Wcześniej z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z jednostek OSP. Pomagali przy zabezpieczeniu terenu i organizowaniu ewakuacji ludności. W kolejnych dniach zaangażują się także przy usuwaniu skutków powodzi. Konieczne będzie wypompowywanie wody i sprzątanie terenu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:28:51
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html