Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z gminy Dębno    -   25/5/2010
Na pomoc Szczurowej
Zbiórka darów w szkołach na terenie całej gminy to odpowiedź gminy Dębno na prośbę o pomoc, o która zwrócili się sąsiedzi z ogarniętej powodzią gminy Szczurowa. Wcześniej w akcję ratowniczą włączyli się strażacy z kilku jednostek OSP z gminy Dębno.

Ogloszenie
>

Z inicjatywą powszechnej zbiórki na ternie gminy wystąpił wójt gminy Dębno Grzegorz Brach. –Pomoc w tym przypadku potrzebna jest natychmiast, a sieć szkół pokrywająca całą gminę umożliwia realizację akcji w szybkim tempie – tłumaczy. Mieszkańcy otrzymali przy tym informację, że potrzebne są zwłaszcza środki czystości. Po opadnięciu wody przyjdzie czas sprzątania, przy którym artykuły chemii gospodarczej będą konieczne. W warunkach po powodzi szczególnie szybko i łatwo rozwijają się bakterie i dezynfekcja sprzętu i pomieszczeń jest niezbędna, by uniknąć epidemii.
Transport darów do gminy Szczurowa zorganizuje samorząd gminy Dębno. Zostaną one dostarczone potrzebującym tak szybko jak to będzie możliwe.

Wcześniej z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z jednostek OSP. Pomagali przy zabezpieczeniu terenu i organizowaniu ewakuacji ludności. W kolejnych dniach zaangażują się także przy usuwaniu skutków powodzi. Konieczne będzie wypompowywanie wody i sprzątanie terenu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947