To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziś słuchowisko poświęcone Janowi Rybowiczowi    -   25/5/2010
uwaga, Człowiek II (6) - zapowiedź
Jak co tydzień, dziś, we wtorek 25 maja o godz. 22-giej na antenie RDN Małopolska wyemitowana zostanie szósta audycja z cyklu „uwaga, Człowiek II” realizowanego przez Tarnowską Artystyczną Konfraternię. Tym razem będzie to słuchowisko według scenariusza Jerzego Reutera poświęcone postaci poety Jana Rybowicza. W słuchowisku udział biorą: aktorzy Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego: Anna Lenczewska, Przemysław Sejmicki, Robert Żurek.

Ogloszenie

W środę audycji tej wysłuchać będzie można poprzez stronę www.konfraternia.tarnow.pl, gdzie znajdzie się również materiał faktograficzny, zaś w czwartek zamieścimy ją, wraz z bardziej szczegółowym opisem, na naszym portalu inTARnet.pl. W piątek o Janie Rybowiczu przeczytać będzie można w tarnowskim „Dzienniku Polskim”.

Projekt „uwaga, Człowiek II”, który podobnie jak w roku ubiegłym zakończy się wydaniem książki i multimedialnej płyty, realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 20:05:59
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html