Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przyjdź z rodziną na Tarnovię !   -   07/8/2004
Już jutro na stadionie Tarnovii zaplanowano niezwykłą imprezę rekreacyjno-sportową. Na "Piknik Rodzinny z Tarnovią" organizatorzy zapraszają całe rodziny Tarnowian już od godzin przedpołudniowych. W imprezie weźmie udział wielu mistrzów różnych dyscyplin sportu. Gry, zabawy, konkursy, zawody i prezentacje przewidziano na wszystkich obiektach najstarszego tarnowskiego klubu sportowego. Każdy z aktywnych uczestników "Pikniku" otrzyma jakiś upominek a zwycięzcy - nagrody, zapewnia dyrektor klubu Jerzy Leśniak.

Ogloszenie
>

- Chodzi nam przede wszystkim o sprawienie Tarnowianom miłej, wakacyjnej niespodzianki w obiektach klubu, w roku 95 jubileuszu jego funkcjonowania. Nie ukrywam, że chodzi też o przypomnienie mieszkańcom miasta, że MKS Tarnovia dysponuje rozległym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, z którego korzystać mogą wciąż, nie tylko przy okazji Pikniku, całe rodziny - mówi dyrektor Leśniak.
Impreza rozpocznie się około 11.00. Na bocznym boisku rozpoczną się wówczas Międzyzakładowe Mistrzostwa Tarnowa w piłce nożnej. Wystąpią m.in. dwie drużyny Zakładów Azotowych oraz Karpackiej Spółki Gazownictwa, Zakładu Energetycznego, PKP, MPK,, Tamelu a także Policji i Straży Pożarnej. Na kortach tenisowych trwać będą już wówczas finały otwartegoy turnieju dla amatorów (eliminacje odbyły się dzisiaj), w hali sportowej natomiast rozpocznie się turniej tenisa stołowego, na który zgłosić się może każdy - informuje dyrektor klubu Jerzy Leśniak.
Od godziny 14.00 do 18.00 przewidziano główny blok imprez "Pikniku".
- We wspólnym bieganiu wiodącą postacią będzie Pani Barbara Prymakowska , mistrzyni Polski w półmaratonie w kategorii powyżej 50 lat, osoba znana i lubiana w Tarnowie. Oprócz krótkiego wykładu na temat rekreacyjnego biegania, Pani Prymakowska przebiegnie 10 okrążeń wokół stadionu a na każdym z nich dołączać będzie do niej jakaś znana osoba - przedstawiciele władz miasta, władze Klubu, właściciele lokalnych firm itd. Taka swoista sztafeta - mówi Jerzy Leśniak.
- Będą też pokazy innych mistrzów. Odbędą się na przykład I Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w wyciskaniu sztangi leżąc kobiet i mężczyzn. Sędziami tych zawodów będą: Kamil Majek - Wicemistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski w kulturystyce, Tomasz Bobrowski - Wicemistrz Polski w kulturystyce, Arkadiusz Ostręga - Mistrz Polski w karate Kyokushin. Mistrzowie pokażą próbkę swoich umiejętności wraz z członkami sekcji karate oraz sekcji kickboxingu "Perfekcja" z medalistami Mistrzostw Polski.
- Nie zabraknie Tomka Oleksego, zdobywcy Pucharu Świata we wspinaczce sportowej. Również on da pokaz wspinaczki, chętni będą też mogli powspinać się pod okiem mistrza.
Na boisku głównym tańczyć będą też dziewczęta z zespołu HONORATA - medalistki Mistrzostw Polski chereleaderek, będą pokazy samochodów nowych (Skoda, Renault, Kia) i zabytkowych, a także motocykli i skuterów. Na bieżni zaplanowano zlot rowerzystów (slalom z oponą, tor przeszkód, wyścig australijski) oraz wyścig żółwi dla VIP-ów. Nad stadionem pojawią się motolotniarze z Tarnowa i Krosna, obejrzeć też będzie można pokaz modeli latających. Nie zabraknie stoisk handlowych i gastronomicznych. Potrawy z grilla serwować będzie m.in. Restauracja "Pasaż", ale będą też pop corn, wata cukrowa, prażynki, napoje i lody.
- Dla dzieci przygotowaliśmy kilkanaście gier i zabaw , dla każdego dziecka przygotowaliśmy upominek za wzięcie udziału w dowolnej zabawie. Ponadto będą zamki dmuchane i zjeżdżalnie a także elektryczne samochodziki.

- Jestem pewny, że każdy kto przyjdzie w niedzielę na "Tarnovię" znajdzie coś interesującego i zabawa bedzie wspaniała. Pogodę już dawno temu zamówiliśmy - podsumowuje, uśmiechając się i serdecznie zapraszając wszystkich - dyrektor Leśniak .
Nie pozostaje nam nic ninnego tylko dołączyć się do tego zaproszenia. Wstęp na Piknik jest - oczywiście - wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(08-08-2004) kibic :
Zwycięzcą w wyciskaniu w kategorii do 100 kg został RAFAŁ TUREK wyciskając 220 kg i jednocześnie ustanawiając najlepszy wynik dzisiejszych zawodów! Forma godna podziwu! Gratulacje Rafale!!!! :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) Marek :
Nienawidzę tego klubu, bo bedąc zawodnikiem Tarnovii nabawiłem się w tym klubie kontuzji i wtedy klub się mną już nie ineresował,a jak wcześniej brali za mnie pieniądze gdy byłem na wypożyczeniach w innych klubach to by mnie na rekach nosili.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-08-2004) Lt.Shady :116910644 823308 shady@is.net.pl 
Tak sie zapytam. To dlaczego nie jestes znany ? i dlaczego nie podales nazwiska. Jestem w tym klubie od 5 lat i bardzo chcialbym sie zainteresowac ta sprawa. Jesli masz odwage napisz do mnie. Serdecznie pozdrawiam. www.tarnovia.w. pl

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) sezam :
Lepiej by się wzieli za organizacj klubu a nie za festyny

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947