Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rodzinna impreza na Słonej Górze    -   26/5/2010
Piknik Radości
Serwis turystyczno - podróżniczy Pogorza.PL zaprasza dzieci z rodzicami, grupy znajomych, w dniu 6 czerwca o godz. 15:00 na Piknik Radości na Słonej Górze. W czasie spotkania przewidziano: kiełbaski, herbatkę, napoje, zawody w sporcie niekonwencjonalnym: rzut gumiakiem, biegi w workach, przeciąganie liny, wbijanie gwoździa, balonowy mecz, walki na pończochę.

Ogloszenie
>

W trakcie programu organizatorzy zapewniają: prowadzenie śpiewogrania i karaoke, prowadzenie wszystkich zabaw, tańców, gier, aktywności sportowej itp., koncert zespołu dziecięcego. Wstęp od osoby 5zł - w cenie kiełbaska, herbatka, napoje, udział we wspólnej zabawie. Piknik poprowadzą: pedagodzy, animatorzy kultury, Agnieszka i Łukasz Hajdukowie. Ze względu bogate zagospodarowanie turystyczne, w tym wieloosobowe wiaty i scenę impreza odbędzie się bez względu na pogodę.

Miejsce: Gospodarstwo agroturystyczne na Słonej Górze Państwa Sutkowskich, Poręba Radlna 74 (gmina tarnowiec), obok domu weselnego "Na Słonecznej Górze". Gospodarstwo położone jest w odległości 10 km (ok. 15 min.) od Tarnowa, w cichej i malowniczej okolicy otoczonej mnóstwem zieleni. Z tego miejsca rozciąga się piękna panorama na Tarnów i Kotlinę Sandomierską. Lokalizacja: http://www.sutkowscy.pl/polozenie-geograficzne/.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl