Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Powstańcza" wystawa w dąbrowskiej MBP   -   07/8/2004
Od tygodnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej można oglądać wystawę z okazji 60-tej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, która została przygotowana przez Oddział dla Dzieci oraz Muzeum Powiśla Dąbrowskiego. Jest tu m.in. płat śmigła alianckiego samolotu Halifax, który lecąc z pomocą powstańcom został zestrzelony przez okupantów i spadł na granicy dwóch gmin: Dąbrowy i Żabna. Na wystawie oprócz publikacji książkowych i zdjęć można zobaczyć pamiątki z powstania związane z naszym miastem.

Ogloszenie
>

Osobną część stanowi kącik poświęcony pokoleniu Kolumbów - uczestników powstania, osobom, które żyły, walczyły i umierały za ojczyznę. Otwarciu towarzyszyła prelekcja p. Joanny Fido pt. "Godzina W wybiła", której wysłuchały dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach w bibliotece. Na zakończenie spotkania dzieci wraz z kierowniczką Oddziału dla Dzieci p. Anną Celińską uczciły wszystkich poległych zapaleniem znicza oraz minutą ciszy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zwiedzania wystawy. Znajduje się ona w Muzeum Powiśla Dąbrowskiego i będzie czynna do 2 października od poniedziałku do piątku: 10.00 - 18.00, a w soboty od 10.00 - 14.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(08-08-2004) mieszkanka miasta :
Wiem, że mój komentarz nie będzie związany z tematem wiadomości, ale napiszę go, bo nie wszyscy o tym wiedzą a powinni. Od 2 dni woda w Dąbrowie jest skażona bakterią koli (nie wiem, jak to się piszę i dlatego piszę tak, jak się słyszy). wodęnależy gotować przez conajmniej 10 minut zanim się ją spożyje. I tu mam pytanie: dlaczego moderator nie zamieścił tej wiadomosci tutaj na forum?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) Miłosnik Ekologi :
Poniewaz on nie ma skarzonej wody.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) ww :
Bez paniki proszę zapytać SANEPID.Już jest dobrze i nie dotyczyło to całego miasta tylko pewnej końcówki wodociągu gdzie zużywa się mało wody.Pisz na t4emat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-08-2004) dąbrowianka :
Tu na tym forum wiadomości zawsze są z kilkudniowym opóźnieniem.A swoją drogą nie rozumiem jak może być tylko kawałek rurociągu skażony?To tak jakby w jednej butelce było pól dobrej a pół zepsutej wody.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947