To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Caritas Diecezji Tarnowskiej i Unia Tarnów zapraszają    -   27/5/2010
Zbiórka pieniędzy dla ofiar powodzi
Wspólnie z Caritas diecezji tarnowskiej oraz Żużlową Sportowa Spółka akcyjna Unia Tarnów w najbliższą niedzielę, 30 maja, przeprowadzona zostanie akcja zbiorki pieniędzy na rzecz ofiar tegorocznej powodzi. Odbędzie się ona na stadionie żużlowym przed meczem oraz w trakcie regulaminowych przerw w meczu. Przy bramach wejściowych z puszkami z logo Caritas stać będą wolontariusze z identyfikatorami Caritas zbierając datki od kibiców. Te same osoby przejdą też przez stadion w trakcie przerwy w meczu, aby każdemu, kto tego będzie chciał umożliwić włączenie się w akcję. -Miejsce akcji wybrane zostało nieprzypadkowo. Z reguły podczas meczów żużlowych na stadionie gromadzą się tysiące kibiców. Mając do czynienia z tak dużą grupą ludzi można liczyć na dobre efekty zbiórki, co zważywszy na skalę zniszczeń, ma duże znaczenie - stwierdza inicjator akcji, radny Robert Wardzała.

Ogloszenie

Na inicjatywę zbiórki pozytywnie odpowiedział ks. Ryszard Podstołowicz, dyrektor diecezjalnego oddziału Caritas oraz Bogdan Gurgul, prezes zarządu spółki żużlowej. -Mamy nadzieję, że poza efektami finansowymi akcja przyniesie także korzyść w postaci zwrócenia uwagi na potrzebę niesienia pomocy ogromnym rzeszom potrzebujących jej ludzi - stwierdza radny Robert Wardzała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:04:38
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html