To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Konkurs o kardynale Stefanie Wyszyńskim    -   27/5/2010
Wieści z gminy Dębno
Dwudziestu uczniów z czterech szkół wzięło udział w odbywającym się w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej międzygimnazjalnym konkursie wiedzy o życiu i działalności kardynała Stefana Wyszyńskiego. –Zaprezentowany przez nich poziom przygotowania oceniam jako bardzo wysoki – komentował ks. dziekan Marian Majka, jeden z jurorów i patronów konkursu.

Ogloszenie
>

Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Gródka nad Dunajcem, Dąbrówki, Gnojnika, Przyborowa i Woli Dębińskiej, które noszą imię PrymasaTysiąclecia. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z kilkudziesięciu pytań obejmującego wydarzenia z życia kard. Wyszyńskiego oraz wydarzenia związane z obchodami tysiącleci chrztu Polski.
Sami uczestnicy oceniali, że zadania nie były trudne. –Większość rozwiązałam, ale jak będzie, to się dopiero okaże – mówiła Weronika Drużkowska reprezentująca gospodarzy.

Ostatecznie na pierwsze miejsce zapracowała Zuzanna Cieśla z gimnazjum w Gnojniku, na drugim miejscu znalazła się Paulina Łuszcz z gimnazjum w Przyborowie, a trzecią lokatę zdobyła właśnie Weronika Drużkowska. Wyróżnieniem nagrodzono drugą przedstawicielekę gospodarzy Marzenę Mleczko.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 20:08:19
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html