To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Słuchowisko poświęcone Janowi Rybowiczowi    -   27/5/2010
uwaga, Człowiek (6)
Jan Rybowicz - „kaskader z Lisiej Góy”, pisarz, poeta – tragiczny, wyklęty, gwałtowny, niedostępny, wrażliwy, inny... Zapraszamy do wysłuchania szóstej audycji z cyklu Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni „uwaga, Człowiek II”. Audycji niezwykłej – bo będącej w istocie słuchowiskiem, zrealizowanym w studio RDN Małopolska według scenariusza Jerzego Reutera, a wyreżyserowanym przez niego i przez Krystynę Drozd. W obsadzie znaleźli się aktorzy Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego: Anna Lenczewska, Przemysław Sejmicki i Robert Żurek. Montaż: Mariusz Dziekan. O Janie Rybowiczu przeczytać będzie można ponadto w piątkowym wydaniu tarnowskiego „Dziennika Polskiego”.

Posłuchaj audycji :

Ogloszenie
>

Przypomnijmy, że audycji składających się na projekt „uwaga, Człowiek II” słuchać można co tydzień, w każdy wtorek o godz. 22-giej na antenie radia RDN Małopolska. Dzień później audycje te wraz z materiałem faktograficznym zamieszczane są na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni www.konfraternia.tarnow.pl, zaś w czwartek – w naszym portalu. W każdy piątek w tarnowskim „Dzienniku Polskim” ukazują się artykuły poświęcone bohaterom audycji. Podsumowaniem projektu będzie książka wraz z płytą multimedialną.
Projekt realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, May 23, 2024 11:50:28
IP     : 44.210.83.132
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html