Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Słuchowisko poświęcone Janowi Rybowiczowi    -   27/5/2010
uwaga, Człowiek (6)
Jan Rybowicz - „kaskader z Lisiej Góy”, pisarz, poeta – tragiczny, wyklęty, gwałtowny, niedostępny, wrażliwy, inny... Zapraszamy do wysłuchania szóstej audycji z cyklu Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni „uwaga, Człowiek II”. Audycji niezwykłej – bo będącej w istocie słuchowiskiem, zrealizowanym w studio RDN Małopolska według scenariusza Jerzego Reutera, a wyreżyserowanym przez niego i przez Krystynę Drozd. W obsadzie znaleźli się aktorzy Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego: Anna Lenczewska, Przemysław Sejmicki i Robert Żurek. Montaż: Mariusz Dziekan. O Janie Rybowiczu przeczytać będzie można ponadto w piątkowym wydaniu tarnowskiego „Dziennika Polskiego”.

Posłuchaj audycji :

Ogloszenie

Przypomnijmy, że audycji składających się na projekt „uwaga, Człowiek II” słuchać można co tydzień, w każdy wtorek o godz. 22-giej na antenie radia RDN Małopolska. Dzień później audycje te wraz z materiałem faktograficznym zamieszczane są na stronie Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni www.konfraternia.tarnow.pl, zaś w czwartek – w naszym portalu. W każdy piątek w tarnowskim „Dzienniku Polskim” ukazują się artykuły poświęcone bohaterom audycji. Podsumowaniem projektu będzie książka wraz z płytą multimedialną.
Projekt realizowany jest przez stowarzyszenie Tarnowska Artystyczna Konfraternia przy wsparciu finansowym Muzeum Historii Polski w Warszawie, Województwa Małopolskiego oraz Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(28-05-2010) aldona :
pełny profesjonalizm, tak trzymać!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-05-2010) malina :
Dziękuję. Jeszcze raz dziękuję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-05-2010) J. R. :
Słuchowisko będzie prezentowane - z podaniem adresu do odsłuchania - w ogólnopolskich pismach literackich i w polonijnej rozgłośni radiowej. Już zbiera należne fanfary dochodzące z całego kraju :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-05-2010) poziomka :
to się wszyscy ucieszą. Teraz w tarabany czas uderzyć, sic!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-05-2010) Biała Lokomotywa :
Dziękuję za wszystkie odcinki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947