To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Towarzystwo Walki z Kalectwem otrzymało od miasta specjalną bonifikatę    -   28/5/2010
Zapłacą tylko 1% wartości
Tarnowski oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem otrzymał bonifikatę od ceny części jednej z będących w posiadaniu Miasta nieruchomości. Budynek, o którym mowa, będzie przez tę organizację pożytku publicznego wykorzystywany do celów statutowych.

Ogloszenie

Tarnowscy radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia Polskiemu Towarzystwu Walki z Kalectwem Oddział w Tarnowie bonifikaty od ceny części budynku przy ulicy Mościckiego 14. Za tę nieruchomość Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem będzie musiało zapłacić jedynie 1% jej rzeczywistej wartości. W zamian za to, organizacja zobowiązuje się do tego, że co najmniej przez 10 lat objęty bonifikatą lokal będzie wykorzystywany do prowadzenia działalności pożytku publicznego.
Radni Miasta Tarnowa pozytywnie odnieśli się również do propozycji udzielenia Polskiemu Towarzystwu Walki z Kalectwem bonifikaty od opłat z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, April 21, 2024 15:16:49
IP     : 3.233.242.67
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html