To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prezent od Prezydenta na Dzień Dziecka i nie tylko...    -   31/5/2010
1 czerwca: Dzień Dziecka
Prezydent Ryszard Ścigała zaprosił tarnowskie maluchy na specjalny seans filmowy. 1 czerwca, w samo południe, w kinie „Marzenie” dla grupy około dwustu dzieci – m.in. wychowanków Domów Dziecka, Pogotowia Opiekuńczego i podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wyświetlony zostanie hit „Disco Robaczki”. Film obejrzą maluchy, które miasto otacza szczególną troską – informuje tarnowski magistrat. Niespodzianki przygotowano również dla tych rodziców, których dzieci urodziły się w tym roku, a którzy wraz ze swymi pociechami przyjdą 6 czerwca o godz. 12:00 na spotkanie do Sali Lustrzanej.

Ogloszenie

Prezent na Dzień Dziecka
„Disco Robaczki” to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych. Obok komicznych i trzymających w napięciu perypetii sympatycznych bohaterów, nieocenionym walorem tego filmu jest muzyka. Widzowie usłyszą największe hity lat 70., m.in. „Disco Inferno”, „YMCA”, „I Will Survive” w całkowicie nowych, współczesnych wykonaniach.

Niemowlęta na Zderzenia
W tym roku Tarnów świętuje 680-tą rocznicę lokacji miasta. Na tegoroczne Zderzenia, będące kulminacją tych obchodów, wraz z rodzicami, zaproszone są również wszystkie dzieci, które w jubileuszowym roku urodziły się w Tarnowie.
Jak czytamy w komunikacie magistratu, ”od początku tego wyjątkowego dla naszego miasta roku urodziło się około trzystu małych tarnowian. W ciągu najbliższych lat będą one czerpać z potencjału i tradycji naszego miasta, by z czasem przejąć rolę kierowania jego życiem. Ich losy będą więc odbiciem losów naszego miasta. Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała, dostrzegając wyjątkowość dzieci urodzonych w roku jubileuszu, zaprasza je wraz z rodzicami na spotkanie, które 6 czerwca o godzinie 12.00 odbędzie się w Sali Lustrzanej.” Dla rodziców i dzieci przewidziane są upominki oraz pamiątkowe dyplomy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:06:45
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html