Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zastępca Komendanta KMP Tarnów odchodzi na emeryturę    -   01/6/2010
33 lata pracy w Policji
Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie insp. Henryk Kogut zakończył pracę w Policji. Po 33 latach przepracowanych w resorcie, odszedł na emeryturę. Niewielu policjantów może poszczycić się tak długim stażem służby – informuje rzecznik KMP Tarnów.

Ogloszenie

Zdecydowana większa część kariery zawodowej Komendanta Koguta związana była z pracą w pionie dochodzeniowo-śledczym. Przez ostatnie 5 lat piastował funkcję I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie, nadzorując pracę służb kryminalnych i dochodzeniowo-śledczych.
Służbę w resorcie rozpoczął w 1977 roku, początkowo w pionie prewencji, będąc m.in. dzielnicowym. Od lipca 1985 roku pracował w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Tarnowie. W czerwcu 1991 roku został kierownikiem Sekcji II Postępowań Przygotowawczych Przeciwko Życiu i Mieniu, a w 1998 roku naczelnikiem wydziału. W styczniu 1999 roku mianowany został Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Od marca 2005 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie. Komendant Kogut to nie tylko oddany służbie profesjonalista, ale także dobry szef, lubiany i szanowany przez podwładnych i przełożonych.
W dowód uznania, doceniając pracę Komendanta Koguta, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek Komendanta Głównego Policji nadał I Zastępcy tarnowskiej Komendy stopień inspektora Policji. W piątek (28.05.10r) w KWP Kraków, Małopolski Komendant Wojewódzki mł.insp. Andrzej Rokita wręczył Komendantowi Henrykowi Kogutowi akt mianowania na wyższy stopień.

Uroczyste pożegnanie I Zastępcy przez kierownictwo KMP Tarnów i lokalne władze odbędzie się podczas tegorocznych obchodów Święta Policji zaplanowanych na dzień 23 lipca.
”Już teraz bardzo dziękujemy Panu Komendantowi za lata oddanej służby. Będziemy pamiętać Komendanta nie tylko jako świetnego fachowca, ale i prawego człowieka. Życzymy wszystkiego dobrego.” - pisze rzecznik KMP Tarnów, Olga Żabińska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947