Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bezpłatne seminarium informacyjne    -   02/6/2010
Zacznij biznes z Unią Europejską
Biuro Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Tarnowa zaprasza osoby chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne seminarium informacyjne "Zacznij biznes z Unią Europejską", którego głównym celem jest popularyzacja wiedzy wśród przyszłych przedsiębiorców na temat możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej na otworzenie własnej działalność gospodarczej.

Ogloszenie
>

Projekt skierowany jest  do osób bezrobotnych oraz zatrudnionych, które w trakcie 12 ostatnich miesięcy nie prowadziły (nie miały zarejestrowanej) działalności gospodarczej. Dotyczy to osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej na terenie województwa małopolskiego (siedziba rejestracji firmy), które są zameldowane na stałe na terenie subregionu tj . (powiaty: dąbrowski, bocheński, brzeski, tarnowski, Miasto Tarnów).
W trakcie seminarium uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z wiedzy konsultantów ze wszystkich instytucji realizujących projekty w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , Działania 6.2. Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia-   w Tarnowie.

Seminarium rozpocznie się 15 czerwca, w środę, o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Tarnowa – ul. Goldhammera 3 i potrwa do godz. 13:30. Udział w nim jest bezpłatny. Tematyka: „Wspieramy lokalny biznes”, „Zacznij biznes z Unią Europejską – projekty realizowane w Tarnowie”, częsc warsztatowa – omówienie formularza rekrutacyjnego, konsultacje.

Udział w seminarium należy zgłaszać drogą elektroniczną lub telefonicznie do Biura Obsługi Przedsiębiorców w terminie do 10 czerwca 2010 roku. Kontakt: Biuro Obsługi Przedsiębiorców, tel. 14 6 882-820 , fax. 14 6 882-820, e-mail: bop@umt.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl