Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Dorożka” - spektakl Uniwersytetu III Wieku kontra „Ildefonsjada”    -   02/6/2010
„Solski” na „ZDEARZENIACH 2010”
Tarnowski Teatr w ramach Święta Miasta Tarnowa – ZDEARZENIA 2010 zaprezentuje „Ildefonsjadę”. Wcześniej widzowie zobaczą spektakl przygotowany przez uczestników Uniwersytetu III Wieku - „ZACZAROWANA DOROŻKA Trzeciego Wieku”. Całość rozpoczyna się o godz. 17 w sali teatralnej w Pałacu Młodzieży w sobotę (5 czerwca).

Ogloszenie

-To będzie prawdziwe „zderzenie”. Nasi adepci grający w ramach Sceny Młodych oraz osoby z Uniwersytetu Trzeciego Wieku – mówi Edward Żentara, dyrektor naczelny i artystyczny. -Oba przedstawienia oparte są na twórczości Gałczyńskiego. Jestem ciekaw jak odbierze je w takim zestawieniu publiczność.
Spektakl „Ildefonsjada w reżyserii Małgorzaty Krzysicy miał premierę 19 lutego 2010. Do tej pory był zagrany już kilkanaście razy przy żywo reagującej młodej widowni.
„ZACZAROWANA DOROŻKA Trzeciego Wieku” wg scenariusza i reżyserii W. Markiewicza, scenografia Jerzy Napieracz. Spektakl został przygotowany w ramach warsztatów teatralnych przez Uniwersytet III Wieku przy MWSE w Tarnowie, a pierwszy pokaz odbył się 27 maja w Zespole Sztuk Plastycznych.

Tarnowskie ZDEARZENIA potrwają od od 4 do 6 czerwca. Najważniejszych wydarzenia zaplanowane na te dni to koncerty Raya Wilsona, zespołu HEY, Leszka Cichońskiego oraz grupy Anawa, która wraz ze swoimi gośćmi wykona najpiękniejsze piosenki Marka Grechuty.

Foto - Ildefonsjada
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947