Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   6 czerwca: „Sznurkowe Skrzaty”    -   02/6/2010
Teatr Młodych Widzów w MCK
Już tylko kilka dni zostało do spektaklu Teatru Wielkie Koło z Będzina „Sznurkowe Skrzaty”, który obejrzeć będzie można 6 czerwca o godz. 11:00 w Mościckim Centrum Kultury, w ramach Teatru Młodych Widzów. To barwne, lalkowe widowisko z aktorami w maskach, które rozbawi każdego. Przypominamy - dla internautów mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl!

Ogloszenie

"Sznurkowe skrzaty" - to spektakl dla dzieci w którym każdy widz od lat trzech do stu trzech na moment staje się sznurkowym skrzatem, pomaga w budowaniu sznurkowego mostu i śpiewa skrzacie piosenki. To barwne lalkowe widowisko z aktorami w maskach, które rozbawi każdego. Aktorzy postarają się na oczach widzów "odsupłać" tajemnice sznurkowej krainy, gdzie mieszkają sznurkowe, rozśpiewane skrzaty. Główni bohaterowie - Węzełek wraz z rodziną Supełków śpiewająco rozplączą historię festiwalu w tym magicznym miejscu.
Niepowtarzalnym walorem całości jest zderzenie aktorów w maskach w żywym planie z lalkami typu muppet oraz muzyką graną na żywo z towarzyszeniem instrumentów akustycznych: djembe, gitary i grzechotek.
 By wkroczyć w sznurkowy świat wystarczy nieco magii i wyobraźni...., a Teatr Wielkie Koło dostarczy wielu wrażeń podczas godzinnego spektaklu. Po przedstawieniu dla dzieci przewidziany jest pokaz lalek, masek i instrumentów, a nawet krótkie warsztaty.

Wielkie Koło - Teatr im. Jacka Łabacza jest Jego autorskim teatrem działającym od 2000 roku, a dziś prowadzonym przez Bożenę Łabacz. Jego nazwa, to tytuł piosenki śpiewanej przez Elżbietę Mielczarek, ulubioną wokalistkę twórcy teatru, autora tekstów oraz współtwórcę muzyki do wszystkich projektów. ”Nasze spektakle przedstawiane są na scenach teatrów, scenach plenerowych,a także na międzynarodowych oraz krajowych festiwalach i spotkaniach teatralnych w całej Polsce, na Litwie oraz w Estonii. Spektakle nasze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem nie tylko najmłodszych widzów. Wydaliśmy nakładem własnym płytę z piosenkami dla dzieci ze spektaklu muzycznego pt.: "Sznurkowe skrzaty" - czytamy w informacji Teatru.

UWAGA KONKURS! Mamy podwójne, bezpłatne zaproszenie na ten spektakl(dla dziecka i rodzica). Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: SZNURKOWE SKRZATY. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenie przyznane zostanie 5 czerwca po godz. 12.00.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947