Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Teatralnych zaprasza    -   04/6/2010
Dziecięcy wieczór teatralny
Spektakl w wykonaniu nagradzanego na przeglądach i konkursach w całym kraju Teatru Tuptusie, loteria fantowa i wiele innych niespodzianek czekać będzie na uczestników „Dziecięcego Wieczoru Teatralnego” zaplanowanego na najbliższą niedzielę 6 czerwca o g. 16 w sali FHU „Gwiazda” przy ulicy Kopernika w Tarnowie. Przygotowana przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie impreza to jeden z punktów programu tegorocznych „Zderzeń” czyli cyklu wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych organizowanych przez samorząd.

Ogloszenie

Wieczory teatralne przygotowywane przez stowarzyszenie to już tradycja. Odbywają się od kilku lat gromadząc zawsze nadkomplet publiczności. Dotychczas młodzi twórcy teatralni korzystali z gościnności tarnowskiego teatru. Tym razem ze względu na prace budowlane, konieczna była zmiana miejsca imprezy. Reszta pozostaje bez zmian. Widzowie podobnie jak poprzednio mogą spodziewać się ofert na dobrym poziomie. Skupiające blisko siedemdziesięcioro uczestników Teatr Tuptusie działający w trzech grupach wiekowych (od najmłodszych dzieci aż po studentów) w ciągu jedenastu lat istnienia przygotował ponad 70 premier spektakli żywoplanowanych, lalkowych, monodramów, spektakli kabaretowych czy spektakli teatru czarnego. Zdobywając laury na festiwalach i przeglądach regionalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich stał się w kraju uznaną marką. Tylko w tym roku dwukrotnie wygrywał regionalne przeglądy uzyskując nominację do udziału w festiwalach ogólnopolskich.
Na niedzielne popołudnie obok form teatralnych stowarzyszenie przygotowało także szereg atrakcji dla widowni. Zazwyczaj dużą popularnością cieszy się loteria fantowa obfitująca z reguły w atrakcyjne nagrody.
Dodajmy, że e maju zespół brał udział w prestiżowych warsztatach teatralnych w Puławach.

Foto: wygrany przegląd w Żabnie, marzec b.r.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947