InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Sukces judoków UKS Wolania w Pucharze Polski    -   10/6/2010
Złoto i brąz dla judoków z Woli Rzędzińskiej
Złoto i brąz wywalczyli judocy UKS Wolania w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Polski, który odbył się w Opolu w dniach 5-6 czerwca. W sobotę, 5 czerwca startowali juniorzy młodsi – Patryk Mazur i Jakub Makowiec. Z tej dwójki podopiecznych trenera Tomasza Wojdana lepiej znakomicie spisał się Patryk, który zdobył Puchar Polski, pokonując między innymi w walce o finał aktualnego mistrza Polski, zawodnika Juwenii Wrocław, a w finale – reprezentanta Niemiec. Nieźle zaprezentował się także Kuba, dla którego był to debiut w zawodach tak wysokiej rangi. Natomiast w niedzielę, 6 czerwca startowali juniorzy. W tej kategorii bardzo dobrze spisała się Justyna Dziurawiec, która wywalczyła brązowy medal.

Ogloszenie

-Jest to bardzo duży sukces Patryka i Justyny, którzy pokazali, że dzięki ciężkiej pracy na treningach można wygrywać z najlepszymi – podkreśla trener Tomasz Wojdan.
Dodać należy, że Patryk w kategorii juniorów młodszych, a Justyna w juniorach znajdują się w składzie kadry narodowej na rok 2010.
(PP)
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32