Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Najstarsza mieszkanka Gminy Tarnów    -   11/6/2010
Stulatka z Koszyc Małych
Stefania Tokarz z Koszyc Małych jest najstarszą mieszkanką Gminy Tarnów. W dniu jej urodzin, w piątek, 11 czerwca szacowną jubilatkę odwiedził wójt Grzegorz Kozioł.

Ogloszenie

Nie zabrakło życzeń, kwiatów, tortu oraz drobnego upominku od gminnego samorządu. Wraz z włodarzem Gminy Tarnów jubilatkę odwiedziła przedstawicielka KRUS-u Łucja Zelek, która wraz z życzeniami od Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego miała w zanadrzu comiesięczny specjalny dodatek do emerytury przyznawany z chwilą ukończenia stu lat życia.
Stefania Tokarz urodziła się przed równo stu laty w Gwoźdźcu. Doczekała się pięciorga dzieci, ośmiorga wnuków i dwadzieścia dwojga prawnucząt. W domu, który wybudowała w Koszycach Małych, mieszka do dziś wraz z synem i jego rodziną oraz z dwoma wnuczkami i ich rodzinami. Pracowała zawodowo w PGR-ze. Była czynnie zaangażowana w życie parafii. Przeżyła dwóch mężów.
Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i choruje rzadko, czasem ją tylko boli głowa. Jej receptę na długowieczność zdradza wnuczka: -Babcia bardzo lubi pepsi, dopiero przed pięcioma laty przestała ją pić, bo lekarz zabronił. Poza tym Stefania Tokarz pije bardzo dużo mleka - opowiada. -Patrząc na panią Stefanię, aż się prosi, aby stwierdzić: pij mleko, przeżyjesz setkę – mówi wójt Grzegorz Kozioł.
PP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947