Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert charytatywny w I LO    -   14/6/2010
Ofiarom powodzi...
W środę 23 czerwca o godzinie 19:00 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie odbędzie się I charytatywny koncert zorganizowany przez Samorząd Uczniowski I LO, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie bezpośrednio na pomoc ofiarom tegorocznej powodzi. Zespół złożony z 25 tarnowskich muzyków zagra covery rockowych gigantów...

Ogloszenie

-Oglądając wieczorne wiadomości i zdając sobie sprawę z rozmiaru tragedii jaka spotkała tych ludzi, nie chcemy zostać bezradni i co byłoby gorsze obojętni na losy ofiar. Stąd inicjatywa zorganizowania w krótkim czasie przedsięwzięcia na tak dużą skalę - mówi Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego I LO, Krzysztof Potok. -Koncert pod względem audiowizualnym zrobi ogromne wrażenie na niejednym uczestniku. Dbamy o każdy szczegół, wszystko jest profesjonalnie dopracowywane.
Zespół złożony z 25 tarnowskich muzyków zagra covery rockowych gigantów, takich jak Pink Floyd, U2, Coldplay Red Hot Chili Peppers, The Killers, Guns N Roses, Placebo, Lenny Kravitz i Dżem. Do akcji włączyły się różne firmy i instytucje – sponsorem koncertu są firmy: POLDIM, MUSIC COOK, JOLMAX, REDRUK oraz firma ochroniarska KARABELA. Partnerem akcji jest Tarnowskie Centrum Kultury, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oraz stowarzyszenie ”Dajmy Dzieciom Miłość”, z którym Samorząd Uczniowski współpracuje od dłuższego czasu. Imprezą towarzyszącą będzie turniej piłki nożnej zorganizowany dnia 27 czerwca, również na hali I LO, z obowiązkowym wpisowym które zostanie przekazane na pomoc dla ofiar kataklizmu.

Nie będzie to pierwsza i zarazem ostatnia taka impreza. -Podkreślam, że jest to pierwszy koncert charytatywny. Jeśli tylko spotkamy się z zainteresowaniem od strony uczestników, pokusimy się o zorganizowanie czegoś na jeszcze większa skalę, z jeszcze większym rozmachem - mówi Krzysiek.
Bilety dostępne będą od środy 16 czerwca w pięciu punktach sprzedaży – w sekretariatach szkół: I LO w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 4, II LO w Tarnowie, ul. Mickiewicza 16, III LO w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 6, IV LO w Tarnowie – Mościcach, ul. Norwida 22, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Tarnowie, ul. Mickiewicza 1/2. Ilość biletów ograniczona.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947