Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W najbliższy piątek w swój jubileuszowy rejs rusza BEZAN    -   15/6/2010
SZANTY i ŻAGLE
Klasyczne szanty, pieśni kubryku, refleksyjne ballady i porywający do tańca folk. Tego wszystkiego będzie można wysłuchać podczas dwudniowego, jubileuszowego Przeglądu Piosenki Żeglarskiej BEZAN. W najbliższy piątek, 18 czerwca od godz. 19:30 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24, żeglarskie rendez-vous. Będzie czas na wspomnienia, przyjacielskie pogaduchy i oczywiście śpiewanie. Wystąpią m.in. CZTERY REFY, którym - podobnie jak tarnowskiemu Bezanowi - stuknęło lat dwadzieścia pięć. Wystąpią również SEGARSi z Bytomia, warszawscy BUKANIERZY, częstochowski MĘSKI PUNKT WIDZENIA i rodzimy THE COTTON. Natomiast w sobotę organizatorzy zapraszają na Camping 202 przy Piłsudskiego 28a, gdzie w miasteczku portowym o godz. 17:00 rozpocznie się pełen szant piknik żeglarski dla małych i dużych...

Ogloszenie
>

Atrakcją sobotniego pikniku będą niewątpliwie Piraci Morscy, plenerowa projekcja filmów i zdjęć. Przede wszystkim zaś królować będzie pieśń. Zarówno w widowisku muzycznym dla najmłodszych w wykonaniu tarnowskiego The Cotton, jak i późniejszym wielkim graniu z udziałem zaproszonych Zespołów: Czterech Ref, Segarsów, Bukanierów i Męskiego Punktu Widzenia.

BEZAN to impreza z tradycjami. Kiedyś uchodziła za jeden z ważniejszych przeglądów muzyki żeglarskiej w Polsce. Po raz czwarty organizuje go Tarnowska Artystyczna Konfraternia wespół z Tarnowskim Centrum Informacji i gronem zapaleńców oraz miłośników żeglarstwa, przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Tarnowa.
EC-S
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947