Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Teatr Nie Teraz w Zakopanem   -   12/8/2004
Dziś w Zakopanem odbyło się wielkie widowisko plenerowe, nawiązujące do młodopolskich tradycji stolicy Tatr a zorganizowane przez Teatr Witkacego. W teatralnej paradzie wzięli udział również tarnowscy aktorzy Teatru Nie Teraz, kierowanego od 24 lat przez Tomasza A.Żaka (na zdjęciu z prawej).

Ogloszenie

O godz. 17.00 na Krupówkach odbyła się w czwartek parada uliczna "Młoda Polska w Zakopanem - inspiracje" z udziałem aktorów, szczudlarzy, muzyków i tancerzy, którzy w barwnym korowodzie przeszli główną arterią turystyczną Zakopanego, po drodze odgrywając wiele scenek i tworząc różne sytuacje teatralne. Do udziału w tym widowisku zaproszeni zostali także aktorzy z Teatru Nie Teraz. Tarnowski teatr uczestniczył w podobnych imprezach w ubiegłych latach. Wraz z zespołem do Zakopanego wyjechało kilkoro "adeptów teatralnych" - aktorów, wywodzących się z grup młodzieży działającej przy teatrze. Widowisko inspirowane jest twórczością młodopolskich artystów związanych z Zakopanem i Tatrami.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(12-08-2004) igor :
Nie wiem, co współcześnie, kryje się pod hasłem Młoda Polska w Zakopanem i - inspiracje ? CZy są epigonami młodopolskich twórców ? Gdzie im do Wiktacego, TEtmajera i innych...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-08-2004) zar :
-teatr nie teraz to jakas pomyłka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947